Життя за євангелією робить нас щасливими

Гімн: “Істина в світі знов!” (Гімни, № 160)

Попросіть членів вашої сім’ї разом прочитати наступні вірші:

Запитайте:

  • Про що ці вірші? (Про євангелію).
  • Згідно з цими уривками, що таке євангелія?

Запишіть їхні відповіді на дошці або на папері. Щоб переконатися, що всі правильно розуміють значення цього слова, прочитайте його визначення з Путівника по Писаннях:

“Євангелія — Божий план спасіння, уможливлений спокутою Ісуса Христа. Євангелія містить у собі вічні істини, закони, завіти та обряди, необхідні людству, щоб знову увійти в присутність Бога”.

Запитайте:

  • Що означає ЖИТИ за євангелією? (Жити за вченням Ісуса Христа, виконувати план спасіння).

Прочитайте наведене далі пояснення того, що таке життя за євангелією, дане Бригамом Янгом:

“Ми ... беремо всі закони, правила, обряди і норми, що вміщено в Писаннях, і застосовуємо їх якнайточніше, а потім продовжуємо вчитися і вдосконалюватися, доки не навчимося жити всяким словом, що виходить з вуст Божих” (Teachings of Presidents of the Church: Brigham Young, Chapter 3, “Living the Gospel”).

Попросіть когось прочитати УЗ 58:26–29. Запитайте:

  • Що ще ми дізнаємося з цього уривку про життя за євангелією? (Нам слід жити за нею з ентузіазмом і радістю).

Прочитайте наступний уривок з виступу президента Ухтдорфа на генеральній сесії жінок у жовтні 2014 р.:

“Коли ми ставимося до Божих заповідей і до нашої частини у розбудові Його царства як до виконання пункту зі списку завдань, ми втрачаємо серце учнівства. Ми втрачаємо нагоду зростати, яка приходить завдяки радісному життю за заповідями нашого Небесного Батька” (Дітер Ф. Ухтдорф, “Радісно жити за євангелією”, Ліягона, лист. 2014).

Якщо дозволить час, ви можете подивитися виступ президента Ухтдорфа Радісно жити за євангелією. В іншому випадку прочитайте наступний уривок з цього виступу:

“Більше, ніж ви навіть можете уявити, [Небесний Батько] бажає, аби ви досягли своєї долі—повернулися до вашої божественної домівки з честю.

Я свідчу, що шлях здійснення цього полягає в тому, щоб покласти на олтар жертви і служіння егоїстичні бажання і негідні прагнення. … Довіртеся спасительній силі Ісуса Христа; дотримуйтеся Його законів і заповідей. Іншими словами, радісно живіть за євангелією.

Я молюся, щоб ви з новою силою і значно повніше відчули міру прекрасної любові Бога у вашому житті; щоб ви знайшли віру, рішучість і зобовʼязання дізнатися про заповіді Бога, зберігати їх як скарб у своєму серці і з радістю жити за євангелією (Дітер Ф. Ухтдорф, “Радісно жити за євангелією”, Ліягона, лист. 2014).

Після перегляду відео або прочитання наведеного вище уривку, запитайте членів вашої сім’ї: з того, що вони почули, які думки, можуть допомогти їм радісно жити за євангелію. Запитайте: чи може хтось із них поділитися досвідом радісного життя за євангелією.

Поділіться власною радістю життя за євангелією.


Пригощення: Світлі брауніз

  • 2 склянки борошна
  • 1 ч. ложка розпушувачу для тіста
  • ¾ ч. ложки солі
  • ¼ ч. ложки соди
  • 140 г несолоного масла (10 ст. ложок)
  • 2 склянки коричневого цукру
  • 2 великих яйця
  • 2 ч. ложки ванільного цукру
  • ¾ склянки крихт шоколаду
  • ¾ склянки подрібнених горіхів пекан

Змішайте борошно, розпушувач для тіста, сіль і соду. Відставте вбік. Розтопіть масло. У мисці поєднайте розтоплене масло з цукром і добре перемішайте. Добре перемішуючи, додавайте яйця і ванільний цукор. Продовжуйте перемішувати і повільно додавайте борошно. Тісто буде трохи густувате. Викладіть його у форму для випікання. Зверху посипте крихтами шоколаду і горіхами пекан. Випікайте у змазаній жиром формі розміром 22х33 при температурі 175°C протягом 20-30 хвилин.

Пригощення