Життя за євангелією робить нас щасливими

Пісня: “Я хочу так чинити” (Збірник дитячих пісень, с. 72)

Запитайте свою сім’ю:

  • Чи можете ви згадати якісь казки, де був такий кінець: “І вони жили довго і щасливо”? (Будьте готові дати 3-4 власні приклади, якщо члени сім’ї не зможуть згадати жодного).
  • Чи ви мріяли коли-небудь потрапити в казку з таким щасливим кінцем?

Запропонуйте членам сім’ї прочитати наступні слова президента Ухтдорфа з одного його виступу на генеральній конференції:

“Довго і щасливо” трапляється не тільки в казках. Це може статися і з вами! Це можливо для вас! Але для цього ви повинні йти за вказівками на карті Небесного Батька … Будь ласка, засвоюйте євангелію Ісуса Христа! Навчіться любити Небесного Батька всім своїм серцем могуттю і розумом. Наповніть свою душу цнотливістю і любіть добро. Завжди старайтеся виявити найкраще в собі та в інших” (Дітер Ф. Ухтдорф, “Жити довго і щасливо”, Ліягона, трав. 2010).

Запитайте:

  • Що нам слід робити, щоб жити “довго і щасливо”? (Прийняти євангелію і жити за нею).
  • Що таке євангелія? (Учення Ісуса Христа, яке допомагає нам здобути спасіння).

Попросіть вашу сім’ю назвати деякі учення Ісуса Христа, які вони можуть згадати. Запишіть їх. Відповіді можуть бути такі: бути добрими до людей, слухатися батьків, сплачувати десятину, служити людям і т. д.

Ви можете прочитати разом текст програми “Мої євангельські норми”. Її можна знайти на звороті путівників “Віра в Бога. Путівник для хлопчиків” або “Віра в Бога. Путівник для дівчаток”.

Поясніть, що коли ми живемо за вченнями Ісуса, ми живемо за євангелією. Потім прочитайте наступний уривок з того самого виступу президента Ухтдорфа. Попросіть вашу сім’ю уважно слухати і звернути увагу на інші способи жити за євангелією:

“Я розумію, що часом хтось може роздумувати, чому їм треба відвідувати церковні збори або чому так важливо регулярно читати Писання, або щодня молитися нашому Небесному Батьку. Моя відповідь така: ви робите це тому, що все це є частиною Божого шляху для вас. І цей шлях проведе вас туди, де ви будете жити “довго і щасливо” (Дітер Ф. Ухтдорф, “Жити довго і щасливо”, Ліягона, трав. 2010).

Попросіть вашу сім’ю поділитися знайденим і додати свої відповіді до вашого переліку.

Скажіть їм, що життя за євангелією не завжди легке. Але ми можемо робити це з радістю, якщо будемо пам’ятати, що Небесний Батько нас дуже любить і Він пообіцяв нам чудову нагороду. Нам просто треба жити за євангелією або йти за скеруваннями Бога, щоб отримати ту нагороду. І Він задоволений, коли бачить, що ми радісно виконуємо всі Його завдання.

Запропонуйте своїй сім’ї зіграти в гру. Поясніть, що ви дасте їм різні завдання і їм треба виконувати їх з великою радістю. Наприклад, попросіть когось принести вам щось із кухні, або прочитати уривок з книги, або випити воду, або когось обняти. Придумайте свої завдання. Вони можуть бути смішними. Ви можете мінятися ролями, попросити когось давати завдання іншим і коли ви отримаєте завдання, виконуйте їх зі щирою радістю. Після гри похваліть усіх за те, що були веселими, і розкажіть, яке велике задоволення вам це принесло.


Пригощення: Світлі брауніз

  • 2 склянки борошна
  • 1 ч. ложка розпушувачу для тіста
  • ¾ ч. ложки солі
  • ¼ ч. ложки соди
  • 140 г несолоного масла (10 ст. ложок)
  • 2 склянки коричневого цукру
  • 2 великих яйця
  • 2 ч. ложки ванільного цукру
  • ¾ склянки крихт шоколаду
  • ¾ склянки подрібнених горіхів пекан

Змішайте борошно, розпушувач для тіста, сіль і соду. Відставте вбік. Розтопіть масло. У мисці поєднайте розтоплене масло з цукром і добре перемішайте. Добре перемішуючи, додавайте яйця і ванільний цукор. Продовжуйте перемішувати і повільно додавайте борошно. Тісто буде трохи густувате. Викладіть його у форму для випікання. Зверху посипте крихтами шоколаду і горіхами пекан. Випікайте у змазаній жиром формі розміром 22х33 при температурі 175°C протягом 20-30 хвилин.

Пригощення