Святі Писання — дар від Бога

Гімн: Залізний жезл (Гімни, № 168)

Святі Писання — дар від Бога

Перед уроком обгорніть Писання в подарунковий папір (Трикнижне видання або окремі книги). На початку уроку попросіть членів вашої сім’ї здогадатися, який особливий дар Бога для нас може бути прихований в упаковці.

Коли вони вгадають правильно, запитайте їх:

  • Чому Писання є одними з найдорогоцінніших із даних нам дарів?

Ви можете прочитати наступну цитату старійшини Роберта Д. Хейлза з Кворуму Дванадцятьох Апостолів:

“Святі Писання є словом Бога, яке Він дав нам для нашого спасіння. Вони є життєво важливими для отримання свідчення про Ісуса Христа і Його євангелію. … Яке славетне благословення! Бо, прагнучи спілкуватися з Богом, ми молимося. А прагнучи почути Його голос до нас, ми досліджуємо Писання; бо Його слова було виголошено Його пророками. Тоді Він навчатиме нас, якщо ми прислухатимемось до спонукань Святого Духа” (Роберт Д. Хейлз, “Святі Писання: Сила Бога для нашого спасіння”, жовтнева генеральна конференція 2006 р.).

Прочитайте разом Джозеф Сміт — Історія :1–14. Обговоріть, як писання допомогли Джозефу Сміту знайти відповідь на його проблему. Потім попросіть членів сім’ї назвати уривки з Писань, які мали великий вплив на їхнє життя або життя знайомих їм людей. Обговоріть, як Писання можуть допомогти нам вирішувати наші щоденні проблеми. Вкажіть, що Писання є особистими посланнями нам від нашого Небесного Батька.

Прочитайте й обговоріть наступні слова Президента Говарда У. Хантера:

“Ми сподіваємося, що ви регулярно---кожний день---читаєте й вивчаєте Писання особисто і з сім’єю. Ми не повинні легковажно ставитися до цього наказу Господа: “Дослідіть-но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, — вони ж свідчать про Мене” (Від Іван 5:39). Дух прийде у вашу домівку і ваше життя, якщо ви читаєте відкрите слово” (Учення Президентів Церкви: Говард У. Хантер, Розділ 10: Писання — найкорисніше з усього, що вивчається).

Якщо ви не читаєте зараз Писання регулярно всією сім’єю, обговоріть, як почати робити це. Вирішіть, де будете читати, в який час і яку книгу ви хочете читати першою. Деякі сім’ї виявили, що ранній ранок, до чи після сніданку — це найкращий час для читання Писань. Інші роблять це за вечерею чи перед вечірньою сімейною молитвою. Обговоріть усі ці можливості з вашою сім’єю і вирішіть, що буде найкращим для вас.

Наголосіть, що читання Писань лише десять хвилин або один розділ на день може значно збільшити духовність вашої домівки.

Якщо ви вже читаєте разом чи окремо, попросіть, щоб один або два члени сім’ї поділилися тим, що для них означає регулярне читання Писань.


Пригощення: Бананово-кремовий пиріг

  • 1 спечена форма для пирога
  • ¾ склянки цукру
  • ⅓ склянки борошна
  • ¼ ч. ложки солі
  • 1 ч ложка ванільного цукру
  • 2 склянки молока
  • 3 яєчних білка, злегка збиті
  • 2 ст. ложки масла

Поєднайте в каструлі цукор, борошно і сіль. Поступово додавайте молоко. Проваріть, перемішуючи на середньому вогні, поки суміш не закипить і не загусне. Готуйте ще 2 хвилини. Зніміть з плити.

Додайте невелику часточку гарячої суміші до білків, перемішайте і поверніть це все у гарячу суміш. Варіть 2 хв, час від часу помішуючи. Зніміть з плити. Додайте масло і ванільний цукор. Дайте охолонути до кімнатної температури. Наріжте один банан скибочками і покладіть на спечену заготовку для пирога. Рівномірно розкладіть половину кремової суміші над нарізаним бананом. Наріжте зверху ще один банан і потім розкладіть зверху другу половину крему. Зверху покрийте збитими вершками. (Ви також можете використати цей рецепт, замінивши банан на кокос).

Пригощення