Йти за пророком

Йти за пророком

Запитайте членів вашої сім’ї:

  • Ви можете назвати щось одне, досконало виконавши яке, ми гарантовано повернемося в присутність Небесного Батька?

Їхні відповіді можуть бути такими: ходити до церкви, читати Писання, відвідувати храм або молитися щодня. Нагадайте їм, що фарисеї робили все це і не досягли спасіння.

Попросіть когось прочитати УЗ 21:4–6. Поясніть, що коли ми йдемо за пророком, диявол не може перемогти нас.

Запитайте:

  • Які найостанніші поради ми почули від пророка? (До початку уроку підготуйтеся, щоб мати змогу назвати власні приклади останніх учень пророка).

Поясніть, що нам не завжди може подобатися те, що порадив нам робити пророк. Президент Гарольд Б. Лі сказав:

“Буде те, для виконання чого вимагатиметься терпіння і віра. Вам може не подобатися те, що кажуть керівники Церкви. Це може суперечити вашим політичним поглядам. Це може суперечити вашим соціальним вподобанням. Це може заважати деяким областям вашого соціального життя … Ваша і наша безпека залежить від того, чи будемо ми йти за тими, кого Господь поставив головувати над Його Церквою” (in Conference Report, Oct. 1970, 152–153).

Запитайте:

  • Як нам дізнатися, чи правильною є порада, отримана нами від пророка?

Поясніть, що Господь ніколи не дозволить пророку вести нас на манівці. Президент Уілфорд Вудрафф сказав:

“Господь ніколи не дозволить мені чи будь-якому іншому чоловікові, який є Президентом Церкви, вести нас на манівці … Якби я спробував таке, Господь би змістив мене з мого місця, і Він зробить це з будь-яким чоловіком, який спробує відвести дітей людських на манівці від пророків Бога та від їхнього обов’язку” (The Discourses of Wilford Woodruff, sel. G. Homer Durham [1946], 212–213).

Попросіть вашу сім’ю прочитати наступну історію, розказану Гордоном Б. Хінклі, колишнім Президентом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів:

“У 1915 р. Президент Джозеф Ф. Сміт попросив членів Церкви проводити домашні сімейні вечори. Мій батько сказав, що ми будемо проводити такий вечір — ми протопимо у вітальні, де стоїть мамине старе піаніно, і будемо робити те, про що попросив нас Президент Церкви.

Ми, діти, були не дуже хорошими виконавцями … На початку, коли хтось з нас починав співати, решта заходилася сміхом і кидала ущипливі слівця на адресу виконавця. Однак наші батьки були терпеливі. Ми разом співали. Ми разом молилися. Ми тихенько слухали, коли мама читала історії з Біблії та Книги Мормона. Батько ділився своїми спогадами.

З тих простих невеличких зібрань, які проводилися у вітальні нашого старого дому, виросло щось неймовірне і прекрасне. Наша любов до батьків зміцнилася. Наша любов до братів і сестер посилилась. Наша любов до Господа збільшилася. У наших серцях зросла вдячність за звичайну доброту. Усе це сталося тому, що наші батьки виконали пораду Президента Церкви” (Гордон Б. Хінклі, “Іти за пророком”, Ліягона, серпень 2007).

Поясніть, що в цій історії Президент Хінклі описав, що сталося, коли його батько і матір виконали пораду сучасного пророка. Попросіть членів вашої сім’ї згадати випадки з їхнього власного життя, коли вони виконували будь-яку пораду пророка. (Нагадайте їм, що не лише Президент Церкви, але його радники та Апостоли також вважаються пророками). Поділіться власним досвідом. Свідчіть, що Господь пообіцяв нам безпеку і щастя, якщо ми йтимемо за пророком.


Пригощення: тістечко “Картоплина” з бананом

  • Будь-яке печиво — 500 г
  • Солодке згущене молоко, варене — 1 банка
  • Грецькі горіхи — 100 г
  • Банани — 1 шт.
  • Какао порошок — 2 ст. ложки

Розімніть печиво з горіхами качалкою. Додайте розтерті банани і варене згущене молоко. Добре розмішайте.

Сформуйте маленькі кульки Обваляйте їх в какао-порошку. Помістіть на 2–3 години у холодильник.

Пригощення