Йти за пророком

Пісня: “Йди за пророком” (Збірник дитячих пісень, с. 58)

Йти за пророком

До початку уроку роздрукуйте наступні малюнки і наклейте їх на картон.

малюнки

| Завантажити |

Виріжте частини мобілю. Намалюйте або наклейте фотографію вашої сім’ї на пустий квадрат. Складіть за пунктирними лініями (див. ілюстрацію). Виріжте дірки там, де вказано, і протягніть нитку крізь дірки, як показано на ілюстрації. В нижньому кінці нитки зав’яжіть вузол, а зверху зробіть петлю.

Також підготуйте зображення наступних пророків: Джозеф Сміт, Ной, Легій, Нефій, Tомас С. Монсон.

Попросіть дітей уявити наступну ситуацію (або ви можете розіграти цю ситуацію в ролях): Ваша мама просить вас сказати усім членам вашої сім’ї, що їм слід прийти на вечерю. Вам треба говорити від імені мами і донести її прохання до вашої сім’ї. Запитайте:

  • Чи послухають вони?
  • Чому?

Поясніть, що Небесний Батько вибрав особливих чоловіків промовляти за Нього. Цих чоловіків називають пророками. Вони навчають нас того, що Він хоче аби ми знали. Він сказав нам про одного зі Своїх Пророків, Джозефа Сміта (покажіть портрет Джозефа Сміта): “Його слово ви повинні отримувати, як з Моїх власних уст, з усім терпінням і вірою” (УЗ 21:5).

Писання розповідають нам про пророків, яких Небесний Батько покликав промовляти за Нього. Ной попереджав людей і просив покаятися, бо в іншому випадку землю покриє страшний потоп. Сім’я Ноя прислухалася, і вони були врятовані від потопу (див. Буття 6–8; 2 Петра 2:5).

Легію було показано, що Ісус Христос буде Спасителем світу. Син Легія, Нефій, молився, аби дізнатися, чи істинними були слова його батька. Господь прийшов до Нефія і Нефій повірив усім словам батька. Пізніше Нефій, як його батько, говорив від імені Господа (див. 1 Нефій 1:18–191 Нефій 2:16–18).

Джозеф Сміт пішов у гай молитися. Небесний Батько та Ісус Христос явилися йому і дали інструкції, що стало початком Відновлення євангелії (див. Джозеф Сміт—Історія 1:11–20).

У нас сьогодні є сучасний пророк, Томас С. Монсон. Він — Президент Церкви. Його обрав Бог і покликав належною владою священства. Президент Монсон свідчить, що Ісус Христос — Син Бога. Усі пророки свідчать про Ісуса Христа і навчають нас того, що Він хоче, аби ми робили (див. Кн. Якова 7:11УЗ 21:1, 4–5).

Якщо ми помолимося Небесному Батькові, ми можемо пізнати, що слова пророка істинні. Коли ми почуємо пророка, ми будемо знати, що він промовляє до нас від імені Спасителя. І ми будемо дослухатися.

Покажіть підготовлений вами заздалегідь мобіль з пророками. Назвіть дітям вчення, які надавалися усім людям через кожного пророка, зображеного на вашому мобілі.

Підвісьте ваш мобіль, щоб нагадувати вашій сім’ї про те, що Спаситель наказав пророкам сказати вам.

Поділіться своїм свідченням про важливу роль пророків у вашому житті.


Пригощення: тістечко “Картоплина” з бананом

  • Будь-яке печиво — 500 г
  • Солодке згущене молоко, варене — 1 банка
  • Грецькі горіхи — 100 г
  • Банани — 1 шт.
  • Какао порошок — 2 ст. ложки

Розімніть печиво з горіхами качалкою. Додайте розтерті банани і варене згущене молоко. Добре розмішайте.

Сформуйте маленькі кульки Обваляйте їх в какао-порошку. Помістіть на 2–3 години у холодильник.

Пригощення