Йти за пророком

Пісня: “Йди за пророком” (Збірник дитячих пісень, с. 58)

Йти за пророком

До уроку використайте наступний плакат:

Йти за пророком

| Завантажити |

Почніть урок з пісні “Йди за пророком”. Після вступної молитви запитайте дітей:

  • Згідно з піснею, яку ми щойно проспівали, чому нам треба йти за пророком? (Оскільки він знає шлях).
  • Чому пророк знає шлях краще, ніж ми?

Поясніть, що пророки стоять ближче до Бога і бачать більше ніж ми. Це схоже на те, ніби вони стоять на вищому місці і далеко бачать.

Попросіть дітей уявити, що вони стоять на високій горі і дивляться на долину внизу. Краєвид буде відрізнятися від того, який буде видно знизу. Знизу вам видно лише те, що знаходиться поблизу вас. Але коли ви на підвищенні, вам видно те, що далеко.

Поясніть, що коли Спаситель жив на землі, фермери вирощували виноград на великих ділянках землі, які називалися виноградниками. Виноград був дуже цінним. Іноді до виноградників залазили злодії, щоб знищити або вкрасти врожай. Мудрі фермери будували високі башти за межами своїх виноградників. Вони наймали гідних довіри вартових, щоб ті стояли на баштах і чатували на небезпеку. Вартові могли дивитися набагато далі за межі винограднику і могли попереджати людей внизу про наближення небезпеки. Тоді в інших працівників був час підготуватися до захисту виноградників.

Небесний Батько дав нам “вартових”. Вартові — це пророки та апостоли. Вони були покликані Небесним Батьком наглядати за нами. Вони попереджають нас про небезпеку, яка попереду нас, наприклад, спокуси і вплив зла. Вони розказують, як нам захищатися від тієї небезпеки.

Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів веде пророк, який є Президентом Церкви. Він і два його радники є Першим Президентством Церкви. У нас також є Дванадцять Апостолів, яких ми підтримуємо як пророків, провидців та одкровителів. Вони не стоять на башті, але вони отримують натхнення від Небесного Батька, щоб знати, яка на нас чатує небезпека. Вони навчають нас протистояти цій небезпеці, дотримуючись завітів і заповідей. Ми чуємо їхню пораду під час генеральної конференції. Ми також можемо читати їх слова в Ліягоні. Пророки й апостоли є нашими вартовими на башті в наш час. Якщо ми прислухаємося до їхніх слів, ми будемо в безпеці.

Покажіть вашій сім’ї плакат, роздрукований до початку уроку. Поясніть що для того, щоб заповнити пусті місця, дітям треба подивитися або прочитати виступи, дані нашими сучасними пророками — Першим Президентством та апостолами — на останній генеральній конференції, або опрацювати останні випуски Ліягони, щоб вони могли дізнатися про останні настанови наших “вартових”. Протягом наступного тижня допомагайте вашим дітям виконати це завдання і запишіть 3–5 прикладів того, що вони можуть робити аби йти за пророком. Вивісіть плакат, щоб нагадати вашим дітям про їхні цілі.

Ви також можете зіграти в гру “Пророк каже”.

Сядьте всі в коло, або нехай вся група встане. Виберіть одну людину бути провідником. Потім провідник даватиме різні завдання, які необхідно буде виконувати лише тоді, коли наказ починатиметься словами “Пророк каже”. Наприклад, “Пророк каже: “Руки вгору!”. І всі звичайно ж виконають це. Потім провідник може сказати: “Руки вниз!” і цього не слід робити, оскільки наказ не починався словами “Пророк каже”. Коли хтось виконує наказ, який не починався словами “Пророк каже”, він чи вона виходять з гри.

Повторюйте це, доки не залишиться лише одна людина.


Пригощення: тістечко “Картоплина” з бананом

  • Будь-яке печиво — 500 г
  • Солодке згущене молоко, варене — 1 банка
  • Грецькі горіхи — 100 г
  • Банани — 1 шт.
  • Какао порошок — 2 ст. ложки

Розімніть печиво з горіхами качалкою. Додайте розтерті банани і варене згущене молоко. Добре розмішайте.

Сформуйте маленькі кульки Обваляйте їх в какао-порошку. Помістіть на 2–3 години у холодильник.

Пригощення