Вдячність

На початку уроку помістіть кожного на певний час в якесь незручне положення. Наприклад: повісьте на них щось важке, попросіть їх посидіти на чомусь нестабільному, постояти на одній нозі чи тримати руки піднятими і т. п. У той же час покладіть їм в рота карамельку чи жувальну гумку (або щось інше смачне, яке можна довго їсти). Після того, як вони втомляться від свого незручного положення, попросіть їх розповісти вам про свої почуття і враження. Кожен, хто висловить вдячність чи радість щодо можливості їсти щось смачне, має отримати додаткову порцію цього пригощення.

Поясніть: іноді випробування життя можуть зменшити нашу здатність зосереджуватися на наших благословеннях.

Прочитайте Учення і Завіти 78:19: “І того, хто сприйматиме все з вдячністю, буде уславлено; і те, що від цієї землі, буде додано йому стократ і більше”.

Попросіть членів вашої сім’ї уявити наступну ситуацію:

Ви місяцями вибирали досконалий подарунок на день народження людині, яку любите найбільше. Ви продали все, що мали, щоб придбати цей особливий подарунок. Потім, коли прийшов час подарувати дарунок, загорнутий у найкрасивішу і найдорожчу обгортку, яку ви могли знайти, отримувач просто подивився на пакунок і сказав: “Ні, дякую”, навіть не відкривши його.

Запитайте:

  • Що б ви відчули?

Поясніть: невдячність за жертву Спасителя або відмова прийняти любов Спасителя чи Його прощення у нашому житті подібні до цієї ситуації. Нам треба дякувати нашому Небесному Батькові за жертву Спасителя і вбачати Його руку у всіх благословеннях, які ми отримуємо у цьому житті і які отримаємо у наступному.

Запитайте: що ми можемо робити краще, аби виявити подяку нашому Небесному Батькові за все, що Він для нас робить?

Свідчіть, що наш Небесний Батько і ті, хто нас оточують, цінують, коли ми висловлюємо їм подяку за те, що ми отримали.


Пригощення: Шоколадний пудинг

Змішайте разом у каструлі з товстим дном наступні інгредієнти:

  • 6 ст. ложок цукру
  • 3 ст. ложки крохмалю
  • дрібку солі
  • 1½ ст. ложки какао
  • 2½ склянки молока
  • 1 ч. ложку ванільного цукру

Готуйте на середньому вогні, час від часу перемішуючи, доки суміш не загусне, протягом приблизно 4-5 хв. Зніміть з вогню. Додайте і перемішайте:

  • 1 склянку крихт шоколаду (можна подрібнити плитку шоколаду)
  • 1½ ст. ложки масла

Старанно змішайте. Вилийте у порційні посудини і дайте охолонути протягом 1 години.

Пригощення