Насолоджуватися красою природи

Насолоджуватися красою природи

Дайте кожному члену сім’ї аркуш паперу та олівець. Попросіть кожного записати усе, що, на його/її думку свідчить про любов Бога до нас. Якщо членам сім’ї важко щось назвати, підкажіть їм варіанти, наприклад: вода, їжа, квіти, захід сонця, озера, птахи, тварини, тіло, Писання, Церква, батьки, Спаситель. Ви також можете дати їм ілюстрації з журналів чи газет, де вони знайдуть ідеї.

Попросіть кожного поділитися тим, що вони написали в своїх переліках. Схвалюйте кожну відповідь, щоб кожен відчув заохочення ділитися своїми почуттями.

Попросіть одного з членів вашої сім’ї прочитати Moйсей 6:63. Запитайте:

  • Що свідчить про Бога? (Все).
  • Про Бога свідчить духовне чи тимчасове (фізичне)? (І духовне і тимчасове).

Попросіть вашу сім’ю щодня протягом наступного тижня шукати навколо себе те, що показує любов Небесного Батька. Також попросіть їх протягом наступного тижня дякувати Небесному Батькові в сімейних молитвах за те, що Він створив для нас. Попросіть членів сім’ї за вечерею назвати, що вони побачили того дня.

Вашій сім’ї, можливо, сподобається виготовлення альбому чи колажу із зображень з журналів, газет, ваших малюнків або з якихось інших джерел. Попросіть членів сім’ї вибрати те, що, на їхню думку, показує, що Бог любить їх і створив цей світ та все в ньому для нас, Своїх дітей.

Якщо дозволить час і погода, ви можете прогулятися з вашою сім’єю на природі. Повільно пройдіться неподалік вашої домівки, звертаючи їх увагу на те, наскільки красиве все, що ви бачите навколо себе щодня. Біля вашого будинку можуть бути особливі місця, як от ліс, гай, пагорб і т. і. Скористайтеся цими місцями, щоб надихнути членів вашої сім’ї любити природу. Покажіть нові пагони на рослинах. Прислухайтеся до пташок і комах.

Ви можете на прогулянці позбирати деякі предмети і потім використати їх у вашому колажі. Кожного дня, коли ви ходитимете на прогулянку, члени вашої сім’ї можуть наклеювати на стінгазету чи на аркуш паперу фотографію пейзажу, листочок або квітку.


Пригощення: Солодкий попкорн

  • ¼ склянки олії
  • ¼ склянки цукру
  • ½ склянки зерен попкорну

Нагрійте у великій каструлі на середньому вогні олію. З самого початку покладіть у каструлю 3 зернини попкорну і накрийте кришкою. Щойно розкриються ці 3 зернини (ви впізнаєте цей характерний звук), зніміть каструлю з плити, додайте й розмішайте цукор і додайте решту зерен. Добре перемішайте і почекайте 30 секунд, аби переконатися, що усі зерна однакової температури і не підгорять. Потім накрийте каструлю кришкою і поставте на плиту. Постійно її струшуйте (не відкривайте кришку). Коли розкривання вповільниться і відбуватиметься раз на 2--3 секунди, зніміть каструлю з плити і продовжуйте струшувати її ще кілька хвилин, доки характерний звук не припиниться. Помістіть попкорн у велику миску і дайте охолонути, час від часу перемішуючи, щоб не дати злипнутися у великі грудки.

Пригощення