Насолоджуватися красою природи

Пісня:  “Я знаю, Він любить мене” (Збірник дитячих пісень, с. 16)

Насолоджуватися красою природи

До уроку зробіть кілька фотографій природи навколо вас: неба, води, трави, комах, пташок, квітів і т. і.

Дайте кожному члену сім’ї аркуш паперу та олівець. Попросіть кожного записати усе, що, на його/її думку свідчить про любов Бога до нас. Якщо членам сім’ї важко щось назвати, підкажіть їм варіанти, наприклад: вода, їжа, квіти, захід сонця, озера, птахи, тварини, тіло, Писання, Церква, батьки, Спаситель. Ви також можете дати їм ілюстрації з журналів чи газет, де вони знайдуть ідеї.

Попросіть кожного поділитися тим, що вони написали в своїх переліках. Схвалюйте кожну відповідь, щоб кожен відчув заохочення ділитися своїми почуттями.

Попросіть когось прочитати вголос Учення і Завіти 59:18-20. Запитайте:

 • Чому Бог створив багато чудового у цьому світі? (Це “Богу приємно”).

Покажіть вашій сім’ї фотографії, зроблені до початку уроку, і скажіть їм, що ви відчуваєте стосовно побачених вами красивих краєвидів. Поясніть, що все навколо нас у цьому світі показує, що Бог любить нас. Усюди навколо нас багато див, нам треба лише придивитися. Важливо, щоб ми відчували величезну любов, яку має до кожного з нас наш Небесний Батько, і щоб були здатні помічати численні ознаки Його любові.

Попросіть їх виготовити власний плакат і повісити його у себе в кімнаті. Ви можете підготувати малюнки для плакатів до уроку або дати можливість кожному члену сім’ї знайти зображення для свого плакату в інтернеті і роздрукувати його. Поясніть, що їм треба буде написати на своїх плакатах якийсь текст. Прочитайте разом і обговоріть наступні уривки з Писань, які можна буде помістити на їхні плакати:

 • “Твоя, Господи, могутність і сила, і велич, і вічність, і слава, і все на небесах та на землі!” (1 Хронік 29:11).
 • “Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом” (Екклезіяст 3:1).
 • “Усе Він прегарним зробив свого часу” (Екклезіяст 3:11).
 • “І зробили Боги так, що з землі росло кожне дерево, приємне на вигляд і добре для їжі” (Aвраам 5:9).
 • “Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки” (Римлянам 11:36).
 • “Все вказує на те, що Бог є; так, саме земля, і все, що на лиці її, так, і її рух, так, і також усі планети, які рухаються у своєму правильному порядкові, свідчать про те, що існує Верховний Творець” (Алма 30:44).
 • “І осяде народ мій у мешканні спокійнім, і в безпечних місцях, і в спокійних місцях відпочинку” (Ісая 32:18).
 • “Віруйте в Бога; віруйте, що Він є, і що Він створив усе, і на небесах, і на землі; віруйте, що Він має всю мудрість, і всю силу, і на небесах і на землі; віруйте, що людина не розуміє всього того, що Господь може розуміти” (Мосія 4:9).
 • “Дякуйте Господу, добрий-бо Він, бо навіки Його милосердя” (Псалми 106(107):1).

Ви можете попросити членів вашої сім’ї протягом наступного тижня прогулятися з фотоапаратом і зробити власні знімки та знайти власні уривки з Писань або слова пророків, щоб зробити з них плакат і показати його через тиждень вашій сім’ї.

Поділіться своїми почуттями, які викликає у вас краса природи, і принесіть власне свідчення про любов нашого Небесного Батька до нас.


Пригощення: Солодкий попкорн

 • ¼ склянки олії
 • ¼ склянки цукру
 • ½ склянки зерен попкорну

Нагрійте у великій каструлі на середньому вогні олію. З самого початку покладіть у каструлю 3 зернини попкорну і накрийте кришкою. Щойно розкриються ці 3 зернини (ви впізнаєте цей характерний звук), зніміть каструлю з плити, додайте й розмішайте цукор і додайте решту зерен. Добре перемішайте і почекайте 30 секунд, аби переконатися, що усі зерна однакової температури і не підгорять. Потім накрийте каструлю кришкою і поставте на плиту. Постійно її струшуйте (не відкривайте кришку). Коли розкривання вповільниться і відбуватиметься раз на 2--3 секунди, зніміть каструлю з плити і продовжуйте струшувати її ще кілька хвилин, доки характерний звук не припиниться. Помістіть попкорн у велику миску і дайте охолонути, час від часу перемішуючи, щоб не дати злипнутися у великі грудки.

Пригощення