17 серпня

17 серпня

Тема: Зміцнення через сімейну молитву

Гімн: «Моління щирі і святі»

Завдання

Виріжте велику модель аркового мосту. Розріжте цю модель на частини для головоломки, при цьому одна частина має представляти собою ключовий камінь арки, і дайте кожному члену сім'ї по частині (але нікому не давайте частину, що символізує ключовий камінь).

Спитайте: “Чи доводилося вам бути в дуже людному місці, однак відчувати себе зовсім самотніми? Чи була у вас якась проблема, коли ви відчували, що ніхто не може вас зрозуміти або допомогти? Небесний Батько дав нам сім'ї, щоб любити й розуміти нас, коли інші не можуть цього зробити. Як ми можемо стати в сім'ї ближчими одне до одного?”Нехай члени сім􀁐ї складуть свої частини головоломки в купу на полу. Попросіть їх уявити, що вони стоять на березі швидкоплинної річки. Як можна використати це каміння для побудови мосту, щоб потрапити на інший берег ріки. Коли вони складуть камені один до одного, спитайте, чи буде такий міст міцним і стійким. Що ще потрібно? 

Покажіть ключовий камінь. Поясніть, що без цієї однієї частини інші частини не будуть триматися разом, якими б міцними вони не були самі по собі. З ключовим каменем всі частини можуть триматися разом і підтримувати одна одну. Напишіть на цьому камені “Сімейна молитва”.

Прочитайте 3 Нефій 18:21. Спитайте: “Коли сімейна молитва допомогла нам і зміцнила нашу сім'ю? Як нам зробити нашу сімейну молитву більш змістовною і частішою? ” Свідчіть про силу щирої сімейної молитви.

Пригощення: Кавун