24 серпня

24 серпня

Тема: Сім'ї, запечатані бути разом навіки

Гімн: «Може сім'я святих жити вічно»

Завдання

Підготуйте великий конверт, фотографії або вирізані силуети членів сім'ї та зображення храму.

Запитайте: “Яка організація на світі є найважливішою на землі?” Поясніть, що Президент Хінклі сказав, що сім'я є «основною і найважливішою складовою суспільства”. Покладіть фотографії або силуети у конверт. Поясніть, що прийде час і кожний член сім'ї помре і ми більше не зможемо жити разом сім'єю, якщо тільки не будемо запечатані разом. Потрусіть конверт, переверніть його і дайте фотографіям випасти на підлогу.Скажіть членам сім'ї, що Небесний Батько хоче, аби сім'ї були разом; Він забезпечив нас особливими будівлями, які називаються храмами, де сім'ї можуть бути запечатаними разом.

Покажіть зображення храму. Складіть фотографії членів сім'ї знову в конверт і заклейте його. Потрусіть конверт, аби показати, що жодна фотографія не випадає. Якщо сім'я запечатана і виконує заповіді, то Небесний Батько пообіцяв, що ми всі можемо бути разом навіки.

Спитайте: “Що нам потрібно робити, аби заслужити ці благословення?” Помістіть зображеня храму та фотографію вашої сім'ї на видне місце як нагадування про вашу любов та дані вам Господом обіцяння.

Пригощення: Лимонні квадратики

Змішайте 2 склянки борошна, 1 склянку цукру і 1 склянку розм'якшеного масла, викладіть масу на дно
змащеної маслом форми розміром 22 x 33 см. Випікайте при температурі 175°C 15 хвилин. Збийте 4 яйця до пишної піни. Змішайте з 2 склянками цукру, 2 чайними ложками харчової соди і ¼ склянки борошна. Змішайте суміш з яйцями. Додайте ¾ склянки лимонного соку. Вилийте зверху на спечений корж і знову поставте у духовку. 

Випікайте 30 хвилин.

Зверху посипте цукровою пудрою. Помістіть в холодильник на 1—2 години перед поданням на стіл.