31 серпня

31 серпня

Тема: Радість завдяки виконанню заповідей

Гімн: «Вірність завітам»

Завдання

Покажіть шолом для їзди на велосипеді чи мотоциклі, наколінники або налокітники для катання на скейті, ремені безпеки на дитячій колясці або якийсь інший пристрій, що використовується для захисту.

Спитайте: “Чому батьки хочуть, щоб ви користувалися цим?” (Вони люблять вас і хочуть, щоб ви були у безпеці).

Поясніть, що Небесний Батько любить нас і дав нам шлях, щоб бути в безпеці духовно (і навіть фізично). Виконання заповідей допомагатиме нам бути в безпеці. Коли ми молимось, то можемо бути захищеними від спокус Сатани (див. УЗ 10:5). Коли ми дотримуємося Слова мудрості, то можемо бути захищені від того, що шкодить нашому тілу. Пограйте в гру “Мамо, можна я?” Призначте “маму”, яка буде стояти за фінішною лінією. Усі інші стоять за лінією старту. “Мама” наказує кожному по черзі йти до неї. “Мама” може сказати людині зробити “3 гігантські кроки” або “6 кроків малюка”, або йти спиною вперед, йти як качка, йти з підстрибом або ще якось. Перед тим як людина рушить вперед, вона повинна спитати: “Мамо, можна я?” Якщо вони будуть забувати про це, то мають повернутися назад на лінію старту. Той, хто першим перетне фінішну лінію, перемагає. 

Пригощення: Вигадка

Вистеліть фольгою квадратну форму розміром 20 х 20 см; змастіть фольгу 1 чайною ложкою масла; відставте вбік.  У великій мисці змішайте цукрову пудру, какао і сіль.  Розтопіть масло, що залишилося; додайте молоко і ванілін. Змішайте з цукровою масою і добре перемішайте, а потім збивайте до однорідної маси. Перемішайте з M&M. І відразу ж викладіть у підготовлену форму. Охолоджуйте, поки не затвердне, приблизно 2 години. Разом з фольгою витягніть з форми. Зніміть фольгу; розріжте на квадратики 2,5 х 2,5 см. 

Тримайте у герметичній ємності у холодильнику.