14 грудня

14 грудня

Тема: Фізичне та емоційне здоров'я

Гімн: «Ми любимо Твій дім»

Завдання

Покажіть ілюстрацію із зображенням храму. Обговоріть, що мав на увазі апостол Павло, коли навчав, що наше тіло є “храмом Духа Святого” (1 Коринтянам 6:19). Як це знання допомагає нам дбати про своє тіло і розум?Поговоріть про корисні види фізичної діяльності, якими ви займалися сім'єю у минулому. Що ви відчували завдяки їм? Складіть список видів фізичної діяльності, якими ваша сім'я може займатися разом, та заохотьте зробити їх частиною вашого сімейного життя.


Спитайте: “Як наш активний стан допомагає нам позбутися таких емоцій, як гнів чи сум? Будучи фізично активними, що ми можемо відчувати до себе і до інших?”Вийдіть на прогулянку, потанцюйте під музику або займіться ще чимось, що дає фізичне навантаження.


Пригощення: Абрикосові батончики з горіхами кеш'ю

  • 140 г кеш'ю
  • 110 г мигдалю
  • 280 г кураги
  • 1 пакетик ванільного цукру 
  • трошки води
  • потертий несолодкий кокосовий горіх (за бажанням)

Замочіть курагу в невеликій кількості гарячої води на кілька годин. Нагрійте духовку до температури 165°C. Змішайте кеш'ю з мигдалем у блендері і дрібно змеліть їх. Обсушіть курагу і додайте до горіхів разом з ванільним цукром і змеліть в блендері. Змішуйте в блендері, часто зупиняючись, щоб очистити суміш з його боків. Якщо суміш надто густа, додайте 1—2 столові ложки води, коли мелеться суміш у блендері. Викладіть фруктово-горіхову суміш на пергаментний папір. Якщо ви будете додавати кокосовий горіх, то спочатку потрусіть його кокосовою стружкою. Сформуйте із суміші кулю. Якщо використовуєте кокосовий горіх, обваляйте кулю в кокосовій стружці. Покладіть зверху на кулю ще один шматок пергаментного паперу і розкачайте тісто товщиною 1—1,5 см. Додайте ще стружки кокосового горіха, якщо бажаєте. Викладіть тісто на форму (все ще на пергаментному папері) і випікайте 25 хвилин. Нехай охолоне, потім поріжте на батончики.