7 грудня

7 грудня

Тема: Живлення нашого тіла і духа

Гімн: «Хвала Тобі!»

Завдання

Підготуйте вирізані з паперу човен і невід. Підберіть картинки з корисною і некорисною їжею або напишіть їх назву на паперових смужках. 

Поясніть, що коли Спаситель явився Своїм учням як воскресла істота на березі Галілейського моря, вони були засмучені, бо їм не вдалося наловити риби. “А Він їм сказав: “Закиньте невода праворуч від човна, то й знайдете!” Вони кинули, - і вже не могли його витягнути із-за безлічі риби” (Іван 21:6). Вибір здорової їжі можна порівняти з тим, що ми закидаємо свої неводи з того, що потрібно, боку човна. Якщо ми “ловимо” здорову їжу, перераховану у Слові мудрості - фрукти, овочі, крупи, бобові і помірно м'ясо (див. УЗ 89:10 -17), - то ми вибираємо те, що повелів нам їсти Господь. Якщо ми хочемо насититися нездоровою їжею - всякими перекусками, цукерками і надмірно солодкими напоями, то “ловимо рибу не з того боку човна”. 

Старійшина Рассел М. Нельсон сказав: “Дух і тіло, коли об'єднані разом, стають живою душею божественної цінності. Дійсно, ми є дітьми Бога - фізично і духовно”. Обговоріть, як у вашій сім'ї можна допомагати одне одному робити правильний вибір стосовно їжі. Покажіть вирізані з паперу човен і невід, а також картинки із зображенням їжі. По черзі кладіть з правого боку від човна картинки зі здоровою їжею, а з лівого боку - картинки з нездоровою їжею. 

Спитайте: “Що ми відчуваємо, коли вживаємо їжу, яка потрібна нашому тілу? Що ми відчуваємо, коли вживаємо надто багато їжі, якої наше тіло не потребує?” 

Пригощення: Фруктовий салат

Поріжте 1 яблуко, грушу, ½ солодкої дині і один банан кубиками. Змішайте з виноградом і полуничним йогуртом.