19 січня

19 січня

Тема: Набуття свідчення

Тема: 

Гімн: «Як вивчатиму Писання»

Завдання

Заздалегідь призначте членам сім'ї розповісти про те, чого вони дуже хочуть і що вони роблять, аби це отримати. Також підготуйте для кожного насіння якоїсь рослини, що швидко проростає (наприклад, бобів чи гороху), паперові стаканчики, наповнені ґрунтовою сумішшю для рослин або просто землею, аркуш паперу з написаним на ньому словом “Свідчення”, ілюстрацію із зображенням Джозефа Сміта у Священному гаю.

1. На початку заходу попросіть кожного члена сім'ї розказати свою історію.

2. Поясніть, що ми збираємося дізнатися про те, що є важливішим за всі земні надбання. Ніхто не може забрати це від нас без нашої згоди. Це те, що буде впливати на наше життя вічно. Це–свідчення.

3. Спитайте: “Що таке свідчення?” (Знати, що щось є реальним).

4. Покажіть одну з насінин і спитайте, що потрібно для її росту. (Вода, ґрунт, світло).

5. Підніміть і покажіть аркуш з написаним на ньому словом “Свідчення”.

6. Спитайте: “Що потрібно, аби свідчення зростало?”

7. Покажіть ілюстрацію із зображенням Джозефа Сміта у Священному гаю. Прочитайте або розкажіть своїми словами про події, описані в Джозеф Сміт–Історія 1:7–17. (Якщо ви вважатимете корисним, то покажіть відео про Перше видіння і прочитайте Якова 1:5). Запропонуйте вашій сім'ї послухати або подивитися, що юний Джозеф робив, аби здобути свідчення. Серед їхніх відповідей може бути: вірш 8 - він ходив до церкви, вірш 11- він читав Писання, вірші 13—16 - він молився,
вірш 17 - він здобув свідчення! 

8. Порівняйте відвідування церкви з ґрунтом, читання Писань - з водою, а молитву - зі світлом. Поясніть: усі вони необхідні, щоб свідчення зростало і залишалося сильним.

9. Свідчіть по важливу роль, яку відіграють молитва, вивчення Писань та відвідування церкви для зростання свідчення.

Пригощення: Лимонні квадратики

Змішайте інгредієнти й добре
замісіть тісто: 

  • 1 склянка м'якого масла
  • дрібка солі
  • ½ склянки цукрової пудри
  • 2 склянки борошна

Викладіть, втоптавши, у форму розміром 22 X 33 см і випікайте при температурі 170°C 15 хвилин. Витягніть з духовки і залиште холонути.

Змішайте:

  • 2 склянки цукру
  • ½ склянки борошна
  • 4 збитих яйця
  • 6 столових ложок лимонного соку

Залийте цією сумішшю холодний корж і поставте пектися далі при температурі 162°C 25 хвилин або поки верх не запечеться. Нехай охолоне, потім посипте його цукровою пудрою. Розріжте на маленькі квадратики.