20 липня

20 липня

Тема: Як ми можемо завжди пам'ятати Спасителя?

Гімн: «О, як осягнути Ісусові милості!»

Завдання

Завдання

Покажіть фотографії членів сім'ї або друзів, які померли або далеко від вас живуть. Спитайте: “Що ви пам'ятаєте про цих людей? Чи відчуваєте ви радість, думаючи про них? Розкажіть мені історії, які ви пам'ятаєте з того, що читали або чули про Ісуса Христа. Згадуючи ці історії, чи відчуваєте ви себе ближче до Нього? Якщо ми справді пам'ятаємо про Нього, то що ми будемо робити?” (Прощати, служити, любити).

Прочитайте Лука 22:19–20.
Спитайте: Як ми можемо пам'ятати Спасителя, приймаючи причастя? (Думати про слова причасного гімна, слухати причасні молитви, згадувати про Його страждання, відчувати сум через зроблені помилки й обіцяти робити краще).

Поділіться своїм свідченням про вплив Спасителя у вашому житті.

Пограйте в гру “Пам'ятай!”
Виготовте 10—20 пар карток; на кожній парі карток має бути однакова картинка. Перемішайте картки і покладіть їх зображенням донизу. Кожний гравець по черзі вибирає дві картки і дивиться, чи вони співпадають. Якщо картки співпадають, гравець бере їх собі і вибирає ще дві картки, знову дивиться, чи вони співпадають. Якщо вони не співпадають, картки слід покласти на їхнє місце, зображенням донизу. Потім наступний гравець вибирає собі дві картки, дивиться, чи вони співпадають. Грайте, поки не співпадуть всі картки. Виграє гравець, в якого буде найбільше карток, що співпали.

Пригощення: Коктель “З усього”

Покладіть у блендер будь-які заморожені фрукти, банан і долийте молока. Збивайте на великій швидкості, поки не стане пінистим.