6 липня

6 липня

Тема: Завіти і обряди

Гімн: «Вчіть мене в Божій любові ходить»

Завдання

Напишіть літери слова завіт у довільному порядку. Зробіть це на достатньо великому аркуші паперу, щоб показати його своїй сім'ї. Попросіть членів сім'ї скласти з цих літер це слово. Якщо їм потрібна допомога, нехай вони прочитають Учення і Завіти 35:24. 
Що таке завіт? (Священний договір з Богом). Ми складаємо завіт через обряди священства. Фундаментальним завітом є завіт хрищення. Інші священні обряди виконуються в храмах. Якими є Божі обіцяння за дотримання нами своїх завітів? 
Прикріпіть вказані далі ярлики на чотири ємності: (чашки, склянки, банки або каструлі): “хрищення”, “причастя”, “храм” і “целестіальне царство”. Виставте ці ємності в ряд: “хрищення” - найближче, а “целестіальне царство” - найдальше. Нехай члени сім'ї по черзі кидають монетку в ці ємності, починаючи з “хрищення” і закінчуючи “целестіальним царством”. Грайте доти, доки всі не досягнуть “целестіального царства”.Поясніть, що ми розвиваємося, укладаючи завіти і дотримуючись їх.

Пригощення: Бананові бутерброди з шоколадом і Nutella

Поріжте кілька бананів на шматочки. На один шматочок банана покладіть трошки арахісового масла або Nutella. Накрийте іншим шматочком банана. Побризкайте розтопленим шоколадом. Дайте охолонути.