15 червня

15 червня

Тема: Праця може бути розвагою

Гімн: «Чи зробив я сьогодні добро?»

Завдання

1. Спитайте: “На що було б схоже життя, якби ніхто не працював?”

2. Попросіть сім'ю розказати, що їм подобається робити найбільше. А яку роботу їм подобається робити найменше? Чому? 

3. Спитайте: “А вам сподобалось би виконувати краще цю роботу? Чому?”

4. Проведіть впродовж хвилини мозковий штурм, під час якого треба згадати всю роботу, яку слід виконати навколо вашого дому. Далі, домовтеся робити все це з необхідною для цієї роботи періодичністю: щодня, щотижня, щомісяця або щороку. 

5. Тепер вирішіть разом, хто може виконувати ці обов'язки і хто робитиме це залюбки. Напишіть їхні імена поряд з цими обов'язками. 

6. Напишіть кожну з робіт, які виконуються неохоче, на окремому аркушику. Згорніть ці аркушики навпіл і покладіть у кошик. Кожний член сім'ї дістане по одному з них, щоб дізнатися, яку саме роботу йому чи їй слід буде виконувати. Вирішіть, як довго кожна людина буде виконувати цю роботу, щоб потім передати її виконання комусь іншому. Складіть графік, щоб кожен міг згадати, яку роботу він чи вона має виконувати у свою чергу. Ви можете якось особливо винагородити членів сім'ї після того, як вони будуть виконувати свою роботу протягом місяця. Це може бути вечір спільних ігор сім'єю або пригощення всієї сім'ї морозивом.

7. Поясніть, що іноді ми можемо одночасно досягнути подвійного результату за раз. Президент Бригам Янг сказав: “Якщо людина працелюбна і праведна, то вона й щаслива”

8. Подякуйте всій сім'ї за роботу, яку вони виконують, і високо оцініть їхню готовність допомагати у виконанні роботи по господарству. Поясніть, що ці звички готують їх до незалежного життя, коли вони виростуть.

Пригощення: Банановий десерт

Для кожної людини - по половині розрізаного навпіл і тонко порізаного банана. Покладіть порізаний банан у креманки, а на нього зверху - морозиво. Зверху можна полити розтопленим шоколадним чи карамельним соусом, додати збиті вершки, свіжі суниці або подрібнені горіхи.