16 березня

16 березня

Тема: Важливість прощення

Тема:

Гімн: «Дай святості більше»

Завдання

За кілька днів до цього домашнього сімейного вечора залиште трохи томатного соку у відкритій бляшанці при кімнатній температурі. 
1. Розпочніть цей урок, показавши своїй сім'ї, що кислота, яку містить сік, помітно роз'їла бляшанку. Поясніть, що коли ми не прощаємо, то почуття, які ми затаїли у своєму серці, подібні до цієї кислоти, - вони роз'їдають нас. Обговоріть, що ми відчуваємо, коли не прощаємо. Кому в цьому випадку ми завдаємо болю найбільше?

2. Президент Спенсер В. Кімбол сказав: “Гіркота найбільше отруює того, хто затаїв її у своєму серці. … Як правило, той, кого ненавидять, навіть і не здогадується, з якою ворожістю й гіркотою ставляться до нього. … Той, хто ненавидить, відсторонюється від хороших [людей], через цю ненависть його серце зсихається, його душа мілішає, і сам він робить себе нещасним карликом” (The Miracle of Forgiveness [1969], 271–272).

3. Що змінюється, якщо ми прощаємо? (Ми можемо бути щасливими, а не нещасними. Нам можуть бути прощені наші гріхи).

4. Прочитайте й обговоріть вказані далі уривки з Писань:
3 Нефій 13:14–15
Матвій 7:1–2
Учення і Завіти 64:10
Запитайте: “Як ви вважаєте, чому Господь наказав нам прощати кожному - незалежно від того, що вони нам зробили?” (Він хоче, аби ми відчували мир, що приходить від прощення, і уникли нещастя, яке приходить від ненависті й бажання помститися).

5. Закличте сім'ю, щоб вони намагалися прощати одне одного впродовж наступного тижня. Нехай вони спостерігають, які зміни відбуваються в нашому домі завдяки духу прощення.

Пригощення: Пласке печиво Чанкі-Манкі

  • 3 спілі банани
  • 2 склянки вівсяних пластівців
  • ¼ склянки арахісового масла
  • ¼ склянки порошка какао
  • ⅓склянки несолодкого яблучного пюре
  • 1 чайну ложку ванільного цукру

Нагрійте духовку до 175°C. Розімніть банани, потім додайте решту інгредієнтів і перемішайте. Нехай постоїть 20 хвилин. Потім набирайте суміш повною чайною ложкою і викладайте її на незмащену форму. Випікайте 10–12 хвилин. Вихід - 30 штук.