23 березня

23 березня

Тема: Життя за євангелією приносить нам щастя

Гімн: «Спокутар Ізраїля»

Завдання

1. Розкажіть таку коротку історію: Жив колись один молодий чоловік, який часто відчував, що він нещасний і йому чогось не вистачає в житті. Якось прийшов до нього друг і дав йому невеличку брошуру. Цей друг запропонував йому прочитати її і сказав, що вона може допомогти йому знайти те, що він шукає. Молодий чоловік розгорнув брошуру й почав її читати.
На першій сторінці він побачив зображення сумного юнака. Цей юнак нагадав йому його самого. Під зображенням він прочитав слова: “У житті кожного є дірка. І цю дірку не заповнити - ні грошима, ні наркотиками, ні алкоголем, ні аморальністю, а тільки Ісусом!” Юнак закрив брошуру і задумався над прочитаним. Він вірив в Ісуса, однак не був впевнений, що життя за Його вченнями може зробити його щасливішим. Він вирішив провести експеримент. Упродовж 30 днів він буде старатися жити за вченнями Ісуса і побачить, чи зробить це його щасливішим. За ті 30 днів він зрозумів, що його життя змінилося. Він дізнався, що вчення Ісуса приносять нам мир і щастя.

2. Поясніть, що Ісус запросив кожного випробувати Його вчення. Прочитайте Іван 7:17.

3. Поясніть своїй сім'ї, що впродовж 30 наступних днів у них буде можливість провести “експеримент щастя”, щоб побачити, чи допомагають їм вчення Ісуса Христа відчувати себе щасливішими. Вони можуть вибрати, яке з вчень Ісуса перевірити (наприклад: молитву, служіння, читання Писань, десятину або дотримання у святості Суботнього дня). 

4. Свідчіть, що Небесний Батько і Ісус Христос найбільше хочуть, щоб ми були щасливими. Чим більше ми живемо за вченнями Ісуса Христа, тим будемо щасливішими.

Пригощення: Білий брауніс

  • 2 склянки борошна
  • 1 чайна ложка розпушувача для тіста
  • ¾ чайної ложки солі
  • ¼ чайної ложки харчової соди
  • 1¼ пачки несолоного масла (10 столових ложок)
  • 2 склянки коричневого цукру
  • 2 великі яйця
  • 2 чайні ложки ванільного цукру
  • ¾ склянки поламаного на шматочки шоколаду
  • ¾ склянки подрібнених волоських горіхів

Змішайте борошно, розпушувач для тіста, сіль і харчову соду. Відставте вбік. Розтопіть масло. У мисці змішайте розтоплене масло і цукор; добре змішайте. Додайте яйця і ванільний цукор, добре змішайте. Змішуючи, додавайте потрошку борошно. Тісто буде трохи тугим. Викладіть його на деко. Посипте зверху поламаним на шматочки шоколадом і подрібненими волоськими горіхами. Випікайте на змащеному й посипаному борошном деці розміром 22 х 33 см при температурі 175°C протягом 25 -30 хвилин.