30 листопада

30 листопада

Тема: Шануйте старші покоління

Гімн: «Може сім'я святих жити вічно»

Завдання

Запросіть на домашній сімейний вечір одну чи обидві пари дідусів і бабусь; тіток, дядьків або старших за віком друзів. Попросіть їх прийти підготовленими відповісти на запитання про їхнє життя і принести з собою фотографії чи щось, що стосується їхнього життя. Ви також можете поговорити з ними по телефону або у Skype. Поясніть, що ви запросили особливого гостя (або двох), щоб розповісти про їхнє життя. 

Пропоновані запитання (ви можете вільно додавати свої запитання до цього списку):
1. Яке ваше повне ім'я і чому вас так назвали? 2. Розкажіть нам про своїх батьків. 3. Коли і де ви народилися? 4. Коли вас було охрищено в церкві? 5. Де ви спочатку жили? 6. Якими є ваші найперші спогади? 7. Як звали ваших братів і сестер? 8. Як ви розважалися в дитинстві? 9. Чи були у вас якісь домашні обов'язки, які вам не подобались? 10. Які у вас були улюблені дитячі ігри? 11. Де ви ходили до школи? 12. З ким ви дружили? 13. Чи брали ви участь в якихось заходах і чи займалися спортом? 14. Чи отримували ви якісь особливі нагороди? 15. Опишіть себе в юні роки? 16. Яка у вас була робота? 17. Як, коли і де ви зустріли свого(ю) майбутнього(ю) супутника(цю)життя? 18. Де і коли ви одружилися? 19. Розкажіть про свою сім'ю. 20. Опишіть час і місце, коли і де ви, як пам'ятаєте, відчували справжній мир і щастя від життя.

Попросіть своїх гостей розповісти вам про їхню улюблену гру, якою вони насолоджувалися в дитинстві, та навчити вас, як в неї грати.

Пригощення: Шоколадний пудинг

Змішайте разом у каструлі з товстим дном:

  • 6 столових ложок цукру
  • 3 столові ложки крохмалю
  • дрібку солі
  • 1 ½ столові ложки порошку какао
  • 2 ½ склянки молока
  • 1 чайну ложку ванільного цукру

Варіть на середньому вогні, постійно мішаючи, поки суміш не загусне, приблизно 4—5 хвилин. Зніміть з вогню. Додайте 1 склянку поламаного маленькими шматочками шоколаду і 1 ½ столові ложки масла. Перемішайте, щоб маса стала однорідною. Вилийте в креманки, нехай холоне 1 годину.

Приготуйте улюблене пригощення ваших гостей. Або скористайтеся вказаним далі рецептом.