9 листопада

9 листопада

Тема: Я хочу любити всіх людей

Гімн: «За мною перший крок!»

Завдання

Підготуйте миску, наповнену паперовими смужками, на одних треба написати негативні думки (наприклад, “Це не дуже добре” або “Чому ти так робиш?”), а на інших позитивні думки (наприклад, “Я люблю тебе”, “Це таке смачне печиво!” або “Чи не допоможеш ти мені?”).

Розкажіть таку історію: Жили у джунглях жирафа, тигр, лев, зебра та слон. Їх дратували відмінності одне в одному. Від смуг зебри у лева паморочилось у голові. Зебрі дуже не подобалося, що на жирафу потрібно було дивитися вгору. Гучне хропіння лева будило жирафу. Велика тінь , що падала від слона, не давала леву ніжитися на сонці. Тигр у високій траві лякав слона. Одного дня тигр, виглянувши з трави, побачив у сонячному промінні зебру. Він подумав, що зебра виглядає чудово, і сказав їй про це. Зебрі це було приємно, і коли вона наступного разу побачила жирафу, то сказала їй: “Твоя довга шия просто ідеальна, щоб бачити все з такої висоти. А як там, вгорі? ” Жирафа нагнула свою голову так, щоб обидві тварини могли розмовляти і йти разом, аж поки жирафа не знайшла затінок, щоб подрімати. Дрімаючи, жирафа почула, як хропе лев. Він хропів ритмічно і спокійно. Обидві тварини прокинулсь одночасно. “Твоє хропіння дуже заспокоює”, - сказала жирафа. Лев, задоволений почутим, пішов під пекучим сонцем до водопою. А там як раз проходив слон. “Можна я піду в твоїй тіні?”, - спитав лев. “Ходімо”, - сказав слон. Пізніше тигр підкрався і налякав слона. “А ти й справді рухаєшся швидко, - сказав він. - Навіть маючи такі великі вуха, я не почув, як ти підійшов”. Тигру це сподобалось, і він показав слону, як він обережно йшов. І тепер ці тварини живуть у джунглях як друзі. Вони вирішили бачити одне в одному тільки найкраще. У Книзі Мормона ми читаємо про братів, які по-різному поводилися в тих же самих ситуаціях. Ламан і Лемуїл нарікали і ремствували, стикаючись з труднощами. А Нефій звертався по допомогу до Господа. Обговоріть, яка між ними різниця. Попросіть членів сім'ї витягати з миски підготовлені паперові смужки і читати їх вголос. Спитайте
їх, що вони відчувають, коли читаються різні фрази. Закличте членів сім'ї спробувати більше говорити приємного одне одному і сприяти, щоб Дух був у вашому домі. 

Пригощення: Маленькі оладки

  • 3 яйця
  • 1 столова ложка цукру
  • 3 столові ложки простого
  • йогурту
  • 300 мл молока
  • 3 склянки борошна
  • ½ склянки окропу

Збийте разом яйця, цукор, йогурт і молоко. Висипте борошно у велику миску, утворивши заглиблення в центрі. Вилийте рідину в це заглиблення. Додайте воду. Добре перемішайте. Мішайте до однорідної маси. Жарте, виклавши ложкою, на розжареній олії до золотистого кольору.