28 вересня

28 вересня

Тема: Піст має велику силу

Гімн: «За Мною йдіть»

Завдання

До уроку забийте не до кінця два цвяхи в якийсь широкий дерев'яний брусок, а молоток сховайте десь у кімнаті. Підніміть в руці цей брусок і попросіть когось з присутніх спробувати встромити ці цвяхи глибше в нього. Зазначте, що зробити це важко, а потім попросіть когось забити ці цвяхи молотком. Спитайте: “В чому різниця?” Поясніть, що молоток додає силу, більшу, ніж мають наші руки.Небесний Батько дав нам особливий “інструмент” на той випадок, коли нам в житті потрібна більша божественна сила. Що це за особливий “інструмент”? (Піст). 

Поясніть, що Спаситель навчав Своїх учнів, як користуватися цією особливою силою, і ми також можемо користуватися нею.

Прочитайте Мосія 27:8–37; 28:1–8; Алма 17:1–3. Обговоріть, чому піст був таким важливим для навернення й духовного зростання Алми молодшого та чотирьох синів Мосії. Ви також можете розповісти історію зі свого життя, яка б свідчила про силу посту. Прочитайте Учення і Завіти 88:76. Допоможіть своїй сім'ї засвоїти, що піст розпочинається й закінчується щирою молитвою і присвячується конкретній потребі. 

Це цікаво: Що їв Ісус Христос? Поясніть, що Ісус і Його учні їли переважно рослинну їжу, наприклад: сочевицю, хлібні злаки, фрукти, овочі, фініки, горіхи і рибу. Вони могли пригоститися сараною і цвіркунами.

Пригощення: Фруктовий салат

Поріжте кубиками 1 яблуко, 1 грушу, ½ солодкої дині та 1 банан. Змішайте з виноградом і полуничним йогуртом.