7 вересня

7 вересня

Тема: Створення щита віри

Гімн: «Нас Господь покликав на служіння»

Завданння

Прочитайте Учення і Завіти 27:15–17. Обговоріть зі своєю сім'єю реальність нападів Сатани. Він хоче, щоб ми були нещасними. Як нам вистояти і залишатися міцними у вірі? Як ми можемо допомогти й іншим бути міцними?

Поясніть, що на лицарях була броня, однак якими б вони не були захищеними, завжди десь було вразливе місце. Супротивнику відомо: він може вразити лицаря, якщо знайде те вразливе місце. 

Спитайте: “Чим щит відрізняється від інших частин броні?” (Щит можна переміщати, щоб захистити ним вразливі місця). “Чому віра схожа на щит?” (Вона може “захистити нас, коли ми стикаємося з гріхом або не маємо відповідейі).

Нехай хтось з присутніх намалює щит. Розріжте його на частини. На цих частинах нехай кожний напише своє свідчення або намалює те, що зміцнило їхню віру. Потім з'єднайте всі частини знову у формі щита за допомогою скотча.Спитайте: “Як наша особиста віра зміцнює інших?” Нехай діти стануть в лінію попід стіною, дайте кожній дитині паперову тарілку, щоб використати її як щит. Кидайте в них кульками із зім'ятого паперу. Якщо вони пропускають такий кидок, то вибувають з гри. Грайте, поки всі не вибудуть з гри.

Пригощення: Фрукти і сирний кебаб