Kиївський Український храм отримує престижну нагороду

Kиївський Український храм отримує престижну нагороду

12 вересня 2011 року Міністерство Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило, що Київський храм було визнано найкращою релігійною спорудою в Україні за 2010 рік. Кожного року міністерство проводить конкурс на кращу будівлю в дев’яти категоріях. Серед них промислові, офісні, сільськогосподарські споруди,житлові будинки, будівлі культурно-соціального призначення і також релігійні споруди.

Для Київського Українського храму було великою честю отримати запрошення для участі у цьому престижному конкурсі. Номінанти повинні були представити на розгляд комісії проект, фотографії із зображенням різніих стадій будівництва об’єкту, а також усю необхідну документацію. Ключовим у прийнятті рішення є також те, наскільки архітектура будівлі відповідає її призначенню, вписується в місцевий ландшафт та естетично покращує дану місцевість.

Не лише члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у Східноєвропейській території пишаються Київським храмом, але і місцеві жителі та Державна архітектурно-будівельна інспекція України, яка рекомендувала будівлю для участі в цьому конкурсі. Величний храм зі спрямованим у небеса шпилем став орієнтиром на Кільцевій дорозі. Усіх, хто його бачить, вражає також прекрасно доглянута територію навколо храму з клумбами, оксамитовими газонами та деревами. Своєю красою й унікальністю храмова ділянка з її будівлями приваблює багатьох відвідувачів .