Особливе запрошення від Президента Рассела М. Нельсона

Міжнародний день молитви і посту заради подолання пандемії COVID-19

8 квітня 2020 р. Президент Рассел М. Нельсон опублікував наступний допис у соціальних медіа:

'Бог “має всю силу, всю мудрість, і все розуміння; Він розуміє все, і Він милостива Істота, навіть до спасіння, для тих, хто покається і повірить в Його ім’я” (Алма 26:35).

Тож у часи глибокого смутку, коли хвороба наближається до масштабів пандемії, найприроднішим для нас буде звернутися до нашого Небесного Батька і Його Сина, Головного Цілителя, щоб Вони виявили Свою дивовижну силу заради благословення народів землі.

Як я сказав під час генеральної конференції кілька днів тому, я закликаю до ще одного всесвітнього посту. Всі, кому дозволяє здоров’я, давайте будемо поститися, молитися і ще раз об’єднаємо нашу віру. Давайте з молитвою благати про звільнення від цієї глобальної пандемії.

Я запрошую усіх, у тому числі тих, хто не нашої віри, поститися і молитися у Страсну п’ятницю, 10 квітня, для того, щоб існуючу пандемію було взято під контроль, медперсонал захищено, економіку зміцнено і життя нормалізовано.

Як ми постимося? Зазвичай ми пропускаємо два прийоми їжі й піст триває протягом 24 годин. Але ви вирішуєте, що буде жертвою для вас, зважаючи на найвищу жертву, зроблену для вас Спасителем. Давайте об’єднаємося в благанні про зцілення по всьому світу'.

 

Міжнародний день молитви і посту заради подолання пандемії COVID-19