Молдовський округ увійде до складу оновленої Київської місії

Молдовський округ увійде до складу оновленої Київської місії

У червні 2018 року до складу оновленої Київської місії увійде територія Молдовського округу з філіями Церкви у Кишиневі, Бєльцях та Оргіїві.

Як повідомлялося раніше, в рамках перерозподілу територій 19-ти місій та створення 5-ти нових, межі українських місій також зазнали змін. Вся територія Львівської місія увійде до складу Київської. Філії у Львові, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську та Чернівцях залишаться об’єднаними у Львівській округ, який стане підрозділом оновленої Київської місії. Водночас з Київської місії до Дніпровської перейде Одеський округ з філіями в Одесі, Чорноморську, Миколаєві та Херсоні.

Після цих змін нинішня Київська місія називатиметься Українською київською молдовською місією та буде опікуватися членами Церкви Чернігівщини, майже усієї правобережної України (за винятком Дніпровської області та філій Одеського округу) та Молдови.

На території оновленої Київській місії проповідування євангелії буде здійснюватися трьома мовами: українською, російською та румунською. Також, починаючи з червня, місіонери, яких було покликано проповідувати українською, почнуть служити в приходах Київського колу.  


Перші місіонери були направлені в Молдову в 1997 році, у цьому ж році була організована перша філія Церкви в цій країні. В 1998 році 23 грудня святі з Молдови отримали в якості різдвяного подарунка повний переклад Книги Мормона румунською. На сьогодні в Молдові налічується 397 членів Церкви у чотирьох філіях.