Обіцяння 'майбутнього доброго'

Обіцяння 'майбутнього доброго'

У кожного з нас бувають часи, коли нам треба знати, що все буде добре. Щоб мати здорові емоції та духовну стійкість, кожному з нас необхідно сподіватись на якийсь перепочинок, щось приємне, відновлююче, на що можна мати надію, незалежно від того, чи це благословення поруч, чи десь у майбутньому. Іноді нам просто достатньо знати, що це трапиться і, незалежно від того, близько це чи далеко, у нас дійсно є обіцяння 'майбутнього доброго'.

 

Я стверджую, що це якраз те, що пропонує нам євангелія Ісуса Христа, особливо в час нужди. Є допомога. Є щастя. Світло в кінці тунелю дійсно є. Це світло для світу, зоря ясна й досвітня, 'світло, що є нескінченним, що ніколи не затьмариться' (Мосія 16:9). Це сам Син Бога.

 

Тим, кому зараз, можливо, важко бачити це світло, знайти цю надію, я кажу: Тримайтесь. Продовжуйте докладати зусилля. Бог вас любить. Все повернеться на краще. Навіть якщо ви не можете завжди бачити гарне, що можуть принести ваші проблеми, Бог може, бо він є джерелом того самого світла, яке ви намагаєтесь знайти. Він дійсно вас любить і знає всі ваші страхи. Він чує ваші молитви.

 

Деякі благословення приходять відразу, деякі пізніше, деякі ми не отримаємо аж до того часу, поки не потрапимо на небеса; але для тих, хто приймає євангелію Ісуса Христа, вони приходять. Про це я особисто засвідчую.