Літня онлайн конференція неодруженої молоді у Східноєвропейській території

У зв’язку з триваючим впливом пандемії COVID-19 конференція відбудиться в онлайн форматі.

Літня онлайн конференція неодруженої молоді у Східноєвропейській території

У зв’язку з триваючим впливом пандемії COVID-19 виникла необхідність змінити формат конференцій неодруженої молоді, які були заплановані для проведення у Східноєвропейській території у 2020 році. Конференції проводитимуться онлайн з 30 липня до 1 серпня включно. Ми запрошуємо до участі у конференції неодружену молодь з усіх країн Східноєвропейської території. Конференція проводитиметься трьома основними мовами: українською, англійською та російською. Також у разі потреби можуть проводитися сесії іншими мовами. Кодекс честі та необхідні дозволи опубліковані на сайті та підписуються під час реєстрації.

Реєстрація на конференцію розпочнеться 1 червня і завершиться 5 липня. Участь в онлайн-конференції є безкоштовною. Реєстрація можлива за посиланнями:

  • Неодруженій молоді з України: conf2020ukr.org/
  • Неодруженій молоді з Євросоюзу: conf2020eu.eu/
  • Неодруженій молоді з Росії: conf2020ru.ru/
  • Неодруженій молоді з Молдови, Вірменії, Грузії, Туреччини, Білорусі та Казахстану: conf2020eu.eu/

Розклад конференції та подробиці щодо неї учасники можуть знайти на сторінках: 

Неодружена молодь віком від 18 до 30 років (як члени Церкви, так і ті, хто не належить до неї) можуть реєструватися на конференцію без попереднього дозволу провідника свого підрозділу.

Неодруженим дорослим віком 31-35 років, які бажають узяти участь у конференції, необхідно мати дійсну храмову рекомендацію. Для схвалення участі в конференції вони повинні звернутися до провідника свого підрозділу. У свою чергу, провідникові підрозділу після проведення співбесіди слід зателефонувати або написати в Telegram або WhatsApp на номер +7 911 123-15-56 Кристині Нікогосян та повідомити про кандидата, що пройшов співбесіду.

Особи віком 32-35 років, які не належать до Церкви, не запрошуються до участі в конференції.

Під час реєстрації, учасникам 2002 року народження, яким 18 років виповниться після 30 липня, слід додати відскановану форму згоди від батьків чи опікунів.

У разі, якщо провідник підрозділу вважає, що особа віком 18-30 або 31-35 років не може відвідати цю конференцію, йому слід звернутися до свого  президента округу,  колу або місії. Вони у свою чергу можуть звернутися до територіальних сімдесятників. Це правило стосується й інших питань, що можуть виникнути.