Різдво: Освіти цей світ служінням ближньому

'Ви світло для світу'. (Від Матвія 5:14)

У цьому новому фільмі про народження Христа дуже докладно показано священні події, описані у Біблії, які пов’язані з народження Ісуса понад 2000 років тому. Здійсніть подорож з Йосипом та Марією з Назарету до Віфлеєма. Станьте свідками благоговійного страху пастухів на рівнинах Юдеї. Відчуйте радість мудреців, коли вони стали навколішки перед Світлом для Світу — нашим Господом і Спасителем, Ісусом Христом.

Дитя Христос: за лаштунками

Опиніться за лаштунками 'Дитя Христос'. Цей 17-хвилинний відеоролик досліджує історію, художній артистизм та уривки з Писань, які допомогли створити приголомшливий короткометражний фільм 2019 р. про народження Ісуса Христа.

Календар служіння

Якщо ми служимо іншим, як служив Ісус, то можемо завершити 2020 рік на оптимістичній ноті. Цей календар стане для вас джерелом натхнення, бо кожного дня ви знаходитимете в ньому нові ідеї для різдвяної ініціативи #ОсвітиЦейСвіт

Календар служіння

Завантажити календар (PDF)

Слідкуйте за надихаючими різдвяними публікаціями на сторінці в Facebook, щоб ділитися ними з іншими. Публікуйте свої власні історії з хештегом #ОсвітиЦейСвіт.

Коли народився Ісус Христос, ангели проголосили: “На землі мир, у людях добра воля” (Від Луки 2:14). Цієї різдвяної пори це обіцяння залишається незмінним. Якщо ми кожного дня виявляємо любов і служимо як Ісус, то можемо завершити 2020 рік на оптимістичній ноті.