ГУМАНІТАРНЕ СЛУЖІННЯ

ГУМАНІТАРНЕ СЛУЖІННЯ

МІСІЯ—СПАСАТИ

Нас оточує багато тих, кому потрібна допомога і кого треба рятувати. Місією свого життя ми, як учні Ісуса Христа, маємо зробити місію – спасати”.

President Gordon B. Hinckley (1910–2008),

“Our Mission of Saving,” Ensign, Nov. 1991, 59.

Допомога в екстрених випадках

Щороку мільйони чоловіків, жінок і дітей потерпають від руйнівних наслідків війни, потопів, землетрусів, торнадо, ураганів та інших лих. У цих надзвичайно важких обставинах від швидкості наданої допомоги залежить кількість врятованих від смерті.

Церква постійно збирає пожертвування у вигляді їжі, одягу, медичних предметів та інших необхідних речей. Ці запаси потім зберігаються у ключових місцях, звідки їх можна буде за потребою відразу ж відправляти. Завдяки такій готовності Церква може негайно відреагувати на непередбачені випадки.

Коли критично важливо швидко надати допомогу, міжнародні агенції з надання допомоги вже почали покладатися на Церкву для доставки їжі та матеріалів.

Окрім допомоги речами та їжею, Церква також надає кошти і волонтерів. Саме волонтери часто роблять найбільше для відновлення надії в житті тих, хто потрапив у складне становище. Один з найостанніших прикладів це більше 10000 днів безоплатної праці, виконаної членами Церкви під час надання допомоги жертвам урагану Катріна в Луїзіані та в прилеглих штатах.

З 1985 до 2008 року Церква переправила 61308 тон їжі та 132028 тон інших необхідних речей більше ніж у 150 країн. У 2008 році Церква відреагувала на Січуаньський землетрус в Китаї, голод в Ефіопії, циклон у М’янмі, урагани на Кубі, в Гаїті та в Сполучених Штатах і на 118 інших надзвичайних ситуацій.

Церква надає гуманітарну допомогу у багатьох містах України.

Заклади охорони здоров’я, соціальні служби, служба спасіння, інтернати, дитячі будинки і будинки для людей похилого віку отримують допомогу від Церкви.

Медичне обладнання, інвалідні візки, постільні речі, контейнери з одягом, предмети гігієни та багато іншого направляються в міста України.

Серед них Київ, Чернігів, Львів, Дніпропетровськ, Луганськ, Донецьк, Харків, Сімферополь, Запоріжжя, Одеса, Суми, Чернівці, Рівне, Макіївка, Кременчук, Полтава, Черкаси та інші.

Лише за період з 2005 по 2009 рік, Церква отримала і розподілила в Україні гуманітарної допомоги на суму 47,2 млн. гривень.

Члени Церкви беруть активну участь у програмі “Руки допомоги”, яка передбачає конкретне служіння, що полягає у прибиранні та благоустрої населених пунктів, доставці товарів і матеріалів нужденним, служінні людям з обмеженими фізичними і розумовими здібностями і багато в чому іншому.

Усе це дозволяє людям отримати необхідну життєво-важливу допомогу і виховує у членів Церкви, задіяних у цих програмах, любов до людей і готовність служити їм за прикладом нашого Господа Ісуса Христа.

Посилання для отримання додаткової інформації про гуманітарну роботу Церкви по всьому світу англійською мовою: http://www.lds.org/humanitarianservices/0,19749,6208,00.html