12 грудня

12 грудня

Тема: Фізичне та емоційне здоров'я

Завдання

Покажіть ілюстрацію із зображенням храму. Обговоріть, що мав на увазі апостол Павло, коли навчав, що наше тіло є “храмом Духа Святого” (1 Коринтянам 6:19). Як це знання допомагає нам дбати про своє тіло і розум?Поговоріть про корисні види фізичної діяльності, якими ви займалися сім'єю у минулому. Що ви відчували завдяки їм? Складіть список видів фізичної діяльності, якими ваша сім'я може займатися разом, та заохотьте зробити їх частиною вашого сімейного життя.


Спитайте: “Як наш активний стан допомагає нам позбутися таких емоцій, як гнів чи сум? Будучи фізично активними, що ми можемо відчувати до себе і до інших?”


Вийдіть на прогулянку, потанцюйте під музику або займіться ще чимось, що дає фізичне навантаження.

Додаткові матеріали: Обучение друг друга виду спорта

Пригощення: Абрикосові батончики з горіхами кеш'ю

140 г кеш'ю
110 г мигдалю
280 г кураги
1 пакетик ванільного цукру 
трошки води
потертий несолодкий кокосовий 
горіх (за бажанням)

Замочіть курагу в невеликій кількості гарячої води на кілька годин. Нагрійте духовку до температури 165°C. Змішайте кеш'ю з мигдалем у блендері і дрібно змеліть їх. Обсушіть курагу і додайте до горіхів разом з ванільним цукром і змеліть в блендері. Змішуйте в блендері, часто зупиняючись, щоб очистити суміш з його боків. Якщо суміш надто густа, додайте 1—2 столові ложки води, коли мелеться суміш у блендері. Викладіть фруктово-горіхову суміш на пергаментний папір. Якщо ви будете додавати кокосовий горіх, то спочатку потрусіть його кокосовою стружкою. Сформуйте із суміші кулю. Якщо використовуєте кокосовий горіх, обваляйте кулю в кокосовій стружці. Покладіть зверху на кулю ще один шматок пергаментного паперу і розкачайте тісто товщиною 1—1,5 см. Додайте ще стружки кокосового горіха, якщо бажаєте. Викладіть тісто на форму (все ще на пергаментному папері) і випікайте 25 хвилин. Нехай охолоне, потім поріжте на батончики.