Принципы света: Как различить свет

Тема: Ходити у світлі євангелії

Гімн: «Тиха ніч»

Завдання

Перед домашнім сімейним вечором зберіть достатньо свічок, щоб вашій сім'ї було затишно, коли вимкнете світло. Вивчіть Іван 12:46; 3 Нефій 9:18 і УЗ 50:24–25.

Запитайте свою сім'ю, що вони відчувають в цю пору року, коли такі довгі ночі. Спитайте: “А ви пам'ятаєте, як довго світить сонце влітку? Що вам подобається тоді і тепер? Чи бувають моменти, коли ви відчуваєте, що боїтеся темряви?”

Попросіть трьох з присутніх стати в ряд. Того, хто стоїть посередині, “водять”, і йому треба зав'язати очі. Нехай ця група ходить з кімнати в кімнату. Коли вони повернуться на місце, з якого починали ходити, попросіть того, кого “водять”, пройти тим самим маршрутом, тільки вже самому.

Запаліть свічки, а потім вимкніть світло. Ви помітили, що коли увімкнути світло або запалити свічки, зникає темрява або страх? У природі і в євангелії світло й темрява не можуть бути одночасно в тому ж самому місці. Ісус навчав, що ми повинні бути вірними і вірити в Нього, бо Він є Світлом для світу. Обговоріть, як прагнення світла допомагає нам робити правильний вибір в нашому житті. 

Пригощення: Торт з кокосовим горіхом

Білки з 4 яєць
1 склянка цукру
1 склянка розкришених крекерів
½ склянки підсолодженої стружки 
кокосового горіха
½ склянки подрібнених горіхів 
(будь-яких)
½ чайної ложки солі
1 пакетик ванільного цукру

Збийте білки в густу піну. Обережно додайте цукор і збивайте, поки не стане блискучим. В окремій мисці змішайте розкришені крекери, стружку кокосового горіха, інші горіхи, ванільний цукор і сіль. Обережно влийте збиті білки. Викладіть ложкою на змащену форму діаметром 22 см. Випікайте при температурі 175° C приблизно 30 хвилин.