25 квiтня

25 квiтня

Тема: Книга Мормона - дар від Бога

Завдання

До початку цього заходу загорніть Книгу Мормона як подарунок і сховайте її десь в домі.
1. На початку заходу скажіть сім'ї, що ви будете шукати скарб. Поясніть, що існує особливий скарб, який Небесний Батько дав нам, і ви сховали його в цій кімнаті або в домі.

2. Коли подарунок буде знайдено, дозвольте комусь із дітей розгорнути його. Скажіть сім'ї, що Книга Мормона - це один з найцінніших подарунків, які нам було дано. Вона навчає нас, як бути щасливими і як повернутися, щоб жити з Небесним Батьком та Ісусом. Коли ми читаємо Писання, то відчуваємо себе ближче до Них.

3. Попросіть, щоб кожний член сім'ї поділився улюбленим уривком з Книги Мормона. Наймолодші діти можуть просто назвати свого улюбленого героя з неї. Ви можете обговорити наступні питання стосовно історій, які розповість ваша сім'я:
а. Чого ця історія навчає тебе?
б. Чому цей герой став особливим для тебе?
в. Як Книга Мормона допомогла тобі, коли сьогодні в тебе виникли проблеми?
г. Про що ти дізнався(лась) з Книги Мормона, про що не дізнався(лась) би, вивчаючи тільки Біблію?
д. Маленьких дітей можна попросити назвати імена кількох пророків з Книги Мормона.

4. Як ми можемо здобути сильніше свідчення про Книгу Мормона?

5. Наведіть приклади, коли Книга Мормона допомогла вам. Свідчіть про істинність Книги Мормона.

16_moroni-buries-plates-39672-wallpaper.jpg

Пригощення: Банановий пиріг з кремом

  • 1 печена основа для пирога
  • ¾ склянки цукру
  • ⅓ склянки борошна
  • ¼ чайної ложки солі
  • 2 склянки молока
  • 3 яєчні жовтки, трохи збити
  • 2 столові ложки масла
  • 1 чайна ложка ванільного цукру

У каструлі змішайте цукор, борошно і сіль. Поступово, мішаючи, додавайте молоко. Варіть на середньому вогні, постійно мішаючи, поки суміш не закипить і не загусне. Поваріть ще 2 хвилини. Зніміть з вогню. Влийте трохи гарячої суміші в жовтки, а потім вилийте їх назад у гарячу суміш. Поваріть 2 хвилини, остійно помішуючи. Зніміть з вогню. Додайте масло і ванільний цукор. Охолодіть до кімнатної температури. Тонко наріжте один банан і покладіть шматочки на основу пирога. Викладіть половину крему поверх шматочків банана. Тонко наріжте ще один банан і викладіть решту крему поверх. Зверху викладіть збиті вершки викладіть збиті вершки. (Ви також можете використати цей рецепт начинки для пирога з кокосовим кремом, взявши замість банана кокосовий горіх).