1 лютого

1 лютого

Тема: Робіть вибір заздалегідь

Завдання

1. Назвіть кожному члену сім'ї ситуацію, в якій необхідно прийняти важливе рішення, що основується на євангелії. Пристосуйте ці ситуації до потреб вашої сім'ї. Нехай вони вирішать, що будуть робити в кожній ситуації. Вони можуть розіграти цю ситуацію й показати, як з неї вийдуть. Ви можете назвати такі пропозиції:
а. Твій друг пропонує викурити цигарку з ним.
б. Ти знайшла гроші, які, як ти знаєш, хтось загубив.
в. Мама попросила тебе погратися з маленькою сестричкою, а тобі хотілося б у цей час почитати.
г. У тебе не вистачає грошей, щоб і купити те, що тобі дуже хочеться, і заплатити десятину.

2. Після того, як кожний розповість, що вони будуть робити, зазначте: якщо вони зроблять правильний вибір тепер, то пізніше їм буде легше прийняти правильне рішення, коли в їхньому житті виникне така ситуація. Запропонуйте їм вибрати кілька важливих ситуацій, в яких вони одного дня опиняться, наприклад, одружитися в храмі, бути чесними і залишатися цнотливими, і вирішити тепер, яким буде їхнє рішення.

Пригощення: Персиковий пиріг

1 банка (800 г) персиків 
(поріжте на тоненькі скибочки, 
якщо вони ще не порізані) 
кориця
1 склянка борошна
1¼ чайної ложки розпушувача 
для тіста
¼ чайної ложки солі
1 склянка білого цукру
1 яйце
¼ склянки розтопленого масла​

Нагрійте духовку до 175°C. Персики нехай стечуть, після цього посипте їх зверху корицею. Викладіть персики на квадратну форму (22Х22 см). (Подвійна порція для форми 22 X 33 см). Збийте яйце, цукор та борошно до однорідної маси. Вилийте на персики. Побризкайте розтопленим маслом на вилиту суміш. Випікайте приблизно 45 хвилин або до золотистого кольору. Подайте зі збитими вершками чи морозивом.