8 серпня

8 серпня

Тема: Любов у сім'ї

Завдання

Перед цим уроком напишіть записки кожному члену своєї сім'ї, висловлюючи їм свою любов. Покладіть ці записки там, де членам сім'ї буде легко їх знайти, наприклад, в їхню торбинку зі сніданком, на подушку або в кишеню.

Поясніть, що коли Ісус був на землі, то найчастіше давав заповідь “любіть один одного”. Нехай члени сім'ї розкажуть про випадок, коли хтось із членів сім'ї виявляв свою любов. Кожний може розпочати свою розповідь, сказавши: “Я думаю про когось, хто … , щоб виявити свою любов”. Підкажіть членам сім'ї, хто це може бути. Прослідкуйте, щоб по черзі це міг зробити кожний і кожний міг бути прикладом виявлення любові.

Спитайте: Як ми можемо допомогти зростанню любові в нашій сім'ї? (Молитися одне за одного, шукати хороше в інших, служити одне одному, пам'ятати про щасливі моменти тощо). Закличте членів сім'ї впродовж одного тижня виявляти тільки любов одне до одного, незважаючи на те, що роблять інші люди в сім'ї).

Дайте кожному з присутніх по паличці. Попросіть когось з них зламати свою паличку. (Вона має легко ламатися). Потім зберіть усі палички разом, зв'яжіть їх гумкою або шнурком і попросіть когось спробувати зламати їх. 

Спитайте: “Чим ці палички нагадують нашу сім'ю? Що може символізувати шнурок або стрічка?” (Любов, храмове запечатування). Прочитайте 1 Івана 4:7. Свідчіть про те, наскільки важливо завжди мати в сім'ї міцну любов.

Пригощення: Медові кручені іриски

У глибокій каструлі з товстим 
дном з'єднайте 1 склянку вершків 
з 2 склянками меду. Додайте 
1 склянку цукру. Варіть, 
помішуючи, поки цукор не 
розчиниться і суміш не закипить. 
Накрийте каструлю кришкою і 
варіть 1 хвилину. Зніміть кришку. 
Варіть, не мішаючи, поки не 
зацукриться при температурі 
290°С (стадія м'якої карамелі).

Змастіть неглибоку форму маслом. Вилийте зацукровану суміш у змащену форму. Нехай холоне протягом 5 хвилин. Згорніть всю масу до центру форми. Коли вона достатньо охолоне, змастіть маслом руки і розтягніть масу до країв формі. Сформуйте тоненькі “ковбаски”, а потім поріжте їх на шматочки.