Хорошее, лучшее, наилучшее

Тема: Встановлення пріоритетів: хороше, краще і найкраще

Завдання

1. Роздайте членам сім'ї по аркушу паперу й олівцю. Попросіть їх перерахувати все, що вони зробили за останні два дні, при цьому нехай вони напишуть все детально.

2. Що найважливіше ми маємо робити тут, на землі, як того хоче Небесний Батько? (Те, що дає нам можливість повернутися до нашого Небесного Батька).

3. Прочитайте Матвій 6:33. Спитайте:
а. Що ви робите щодня, що допомагає вам або іншим людям повернутися до Бога?
б. Чи йде на це більшість вашого часу?

4. Попросіть членів сім'ї подивитися на свої переліки і позначити кожну справу, вказавши, що вона була “хорошим” витрачанням їхнього часу; “кращим” витрачанням їхнього часу, ніж на більшість інших справ; або “найкращим” витрачанням їхнього часу.

5. Попросіть членів сім'ї оцінити, в яких справах переважно проходить їхній день: у “хороших”, “кращих” чи “найкращих”.

6. Попросіть членів сім'ї розказати про деякі “хороші” справи, які вони вказали у своєму переліку (наприклад, відпочивати і дивитися телепрограми разом з сім'єю).

7. Спитайте: “Що могли б ви зробити, аби замінити ці справи на “кращі” або “найкращі”?” (Один з можливих прикладів: відвідати сім'єю хворого сусіда або друга).

8. Поговоріть, яких “хороших” справ ви могли б робити менше і замінити їх “найкращими”. Попросіть членів сім'ї скласти план, як вони будуть витрачати свій час цього тижня, щоб включити в нього більше “найкращих” справ.

9. Попросіть, щоб всі члени сім'ї задіяли або виявили талант, продемонстрували таланти, які вони готувалися показати ще з минулого тижня. Розвиток таланту - це “найкраща” справа, особливо, якщо вони діляться ним з іншими людьми.

Пригощення: Найкращий у світі шоколадний торт

¾ склянки масла, 
¾ чайної ложки розпушувача 
для тіста,
3 яйця, 
½ чайної ложки солі,
2 склянки борошна,
2 склянки цукру,
¾ склянки какао, 
2 чайні ложки ванільного цукру,
1 чайна ложка харчової соди,
1½ склянки молока.

Розігрійте духовку до 175°C. Злегка змастіть дно двох круглих форм діаметром 22 см. У великій мисці збивайте масло електричним міксером протягом 30 секунд, починаючи із середньої швидкості, а потім перейшовши на найбільшу швидкість. Поступово додавайте цукор, по приблизно ¼ склянки за раз, збиваючи на середній швидкості ще 2 хвилини. Додайте по одному яйця. Змішайте масло з борошном, какао, харчовою содою, розпушувачем для тіста, сіллю та молоком; добре вимісіть. Викладіть масу на підготовлені форми. Випікайте 30—35 хвилин. Охолодіть коржі у формах на решітках впродовж 10 хвилин. Якщо хочете, заморозьте.