12 вересня

12 вересня

Тема: Христитися і взяти на себе ім'я Христа

Завдання

Підготуйте для кожного члена сім'ї по два аркуші паперу, на першому напишіть їхнє ім'я, а на другому - прізвище. Заховайте їх десь у кімнаті.

Скажіть сім'ї, що в кімнаті заховано два аркуші, що належать їм. Коли вони будуть шукати свої імена, поясніть, що їхнє ім'я належить їм особисто, а їхнє прізвище належить кожному в сім'ї. Створіть атмосферу любові й гордості за вашу сім'ю і ваше прізвище.

Спитайте: “Що відстоює наша сім'я?” (Свідчення, чесність, віру, дружелюбність тощо.)

Поясніть: під час хрищення ми беремо на себе ім'я Христа і представляємо Його. Ми обіцяємо взяти на себе Його ім'я і чинити так, як би Він хотів, щоб ми чинили, завжди пам'ятати Його і виконувати Його заповіді. Поясніть: Коли ми пішли з присутності Небесного Батька, то були чистими й бездоганними; це можна порівняти з сіллю. (Насипте трохи солі на тарілочку). Коли ми досягаємо віку підзвітності (8 років), то іноді робимо неправильний вибір і перестаємо бути чистими й бездоганними. (Потрусіть трохи перцю на сіль). Поки ми цілком не очистимося, ми не можемо повернутися в присутність нашого Батька (див. 1 Нефій 15:34). Коли ми христимося, то Він обіцяє нам, що якщо ми покаємося, то Він очистить нас від наших гріхів завдяки Спокуті Його Сина. Ми можемо стати “білими, мов сніг” (Ісая 1:18). (Потріть ложку м'якою тканиною і піднесіть її до купки солі з перцем. Через дію статичної електрики перець буде прилипати до ложки). Щотижня ми, вірогідно, будемо робити неправильний вибір. Коли ми приймаємо причастя і каємося та поновлюємо свої обіцяння Небесному Батьку, Він знову буде очищувати нас від гріхів.

Пригощення: 

На плаский хліб (лаваш або тортіллу) покладіть зверху тоненько нарізані шинку, сир тощо і покладіть у мікрохвильову піч на 15 секунд або поки сир не розплавиться.

37 lavash pizza.jpg