Вы будете избавлены

Тема: Як нам уникати гріха?

Завдання

Виріжте на коробці збоку дірку. Дірка має бути достатня за розміром, щоб в неї просунути вашу руку по зап'ясток. Покладіть в коробку якийсь більший предмет, наприклад, іграшку.

Скажіть, що Президент Монсон розповів історію про “мака-феке”, рибальську приманку, яку використовують рибалки в Тонга, щоб спіймати восьминога. “Мака-феке” виглядає настільки реалістично, що восьминоги схоплюють його і не відпускають. І тоді рибалки легко затягають восьминога в каное.

Нехай кожний з присутніх спробує витягти предмет із коробки. Зауважте, що вони не зможуть вивільнити свою руку, поки не випустять той предмет. Які уроки ми можемо засвоїти, якщо порівняємо цей предмет з гріхом?

Обговоріть наступні запитання: Чому восьминог хватає “мака-феке”? Чому він не відпускає “мака-феке”? Чи не те саме відбувається, коли ми робимо вибір? Як нам розпізнати такі “мака-феке” Сатани? Чи можете ви назвати якісь із “мака-феке” Сатани?

Пригощення: Персиковий кобблер

1 велика банка 800 г тонко 
порізаних персиків, без сиропу
2 пачки розм'яклого масла (1 
склянка)
2 склянки цукру
2 склянки борошна
2 склянки молока
2 чайні ложки розпушувача для 
тіста

Нагріти духовку до температури 175° C. Викладіть персики у чавунну сковороду або форму для випікання розміром 22x33 см. Вилийте розтоплене масло на персики. Змішайте цукор, борошно, молоко і розпушувач та замісіть тісто. Викладіть тісто на персики й масло. Випікайте 30-45 хвилин, поки верх не зарум'яниться, а краї не стануть хрусткими (може пектися довше у чавунній сковороді).