Сіон там, де є праведні святі

Президент Рассел М. Нельсон

Звертаючись до нас під час Генеральної конференції, президент Рассел М. Нельсон навчав:

“Рішення прийти до Христа не залежить від того, де ви знаходитеся фізично. Це питання особистого зобов’язання. Для того, щоб людей було “приведено до знання про Господа” 39, їм не потрібно залишати батьківщину. Справді, на початку існування Церкви навернення означало еміграцію. Але тепер збирання відбувається серед кожного народу. Господь дав настанову про встановлення Сіону 40 в кожній країні, де Він дав Своїм святим народитися й жити. Писання передрікають, що люди “зберуться додому на землю свого успадкування, і облаштуються на своїх землях обіцяних” 41. Кожна країна є місцем збирання для народу, який у ній живе 42. Місцем збирання для бразильських святих є Бразилія; місцем збирання нігерійських святих є Нігерія, місцем збирання корейських святих є Корея і т. д. Сіон — це “чисті серцем” 43. Сіон там, де є праведні святі. Наявність видань, засобів комунікації та домів зборів відкривають зараз майже всім членам Церкви, де б вони не жили, доступ до вчень, ключів, обрядів і благословень євангелії”.

“Духовна безпека завжди буде залежати від того, як людина живе, а не де вона живе. Святі в кожній країні мають однакове право на благословення Господа”.

Повний текст виступу доступний за посиланням: 'Збирання розсіяного Ізраїля' (Рассел М. Нельсон, жовтень 2006, Генеральна конференція).