Як я виконую заклик #СлухайЙого: старійшина Ніл Л. Андерсен

Чесна, щира особиста молитва у миті спокою відкриває вікна для одкровення від нашого Небесного Батька. Ми чуємо Його. Він промовляє до нас.

З власного досвіду я знаю, що коли близька людина чи друг каже про те, що мені слід змінити, навіть якщо це щира правда, тілесна людина всередині мене іноді виходить на перший план і каже: 'Ви не бачите ситуацію моїми  очима', або: 'Хто ви такі, щоб судити?', або я навіть думаю: 'Краще зверніть увагу на свої недоліки'.

Однак коли я смиренно стаю на коліна перед Небесним Батьком і щиро запитую: 'Батьку, що я маю змінити? У чому мені слід покаятися? Чого мені бракує?', мене охоплює спокій, і в належний час я чую Його. Тоді Його істина, Його вічна істина проникає в моє серце.

Чесна, щира особиста молитва у миті спокою відкриває вікна для одкровення від нашого Небесного Батька. Ми чуємо Його. Він промовляє до нас. Коли я намагаюся дослухатися до тихих спонукань Духа і обіцяю Небесному Батькові, що буду більш уважним до всього, в чому можу вдосконалитися, то відчуваю, що моя здатність чути Його покращується. 

Справжня зміна рідко відбувається за один день; я знаю, що зі мною точно ні. Але поступово ми стаємо кращими, ніж були. Коли ми слухаємо Його і діємо за духовним спрямуванням, яке від Нього отримуємо, Він проливає на нас Свій Дух і схвалення. Немає нічого кращого за спроможність відчувати Його схвалення, відчувати Його Духа. Святий Дух підтверджує, що Небесний Батько любить нас. І у моєму випадку Він запевняє, що навіть ці малі кроки на шляху вперед допомагають наближатися до Нього.