Співчувати тим, хто потребує співчуття

Співчувати тим, хто потребує співчуття Один з концертів. Київ, січень 2019 р.

28 березня 2019 року силами членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у приміщенні клубу Головного клінічного госпіталю відбувся концерт для військовослужбовців, які зараз перебувають на лікуванні. Це вже третій подібний концерт, які проводять члени Церкви та їхні друзі (один з них відбувався в Ірпінському відділенні військового госпіталю). Організовуючи такі концерти та беручи в них участь, члени Церкви виявляють свою готовність виконувати заповідь Господа 'співчувати тим, хто потребує співчуття' (Мосія 18:9). Мабуть тим воїнам, які зараз перебувають на лікуванні, так необхідно відчути, що вони не самотні, що у них є друзі.

Серед учасників концерту були люди різного віку, але переважно — молодь. Відкрила концерт пісня з промовистою назвою 'Молитва' у виконанні Анатолія Вівчарюка, який добровольцем служив у зоні АТО і з власного досвіду знає, що таке втрати і біль за побратимів. Артисти намагалися поділитися з воїнами не лише своїми талантами, але й душевним теплом, висловити вдячність, надати підтримку. До концерту також долучилися місіонери повного дня.

В концерті прозвучало багато надихаючих пісень та інструментальних творів як класичних так і сучасних композиторів. Особливо сподобався запальний 'Запорізький марш' у виконанні ансамблю акордеоністів та баяністів.

Для воїнів підготували невелике пригощення — фрукти, печиво, цукерки, а сім’я Горбенків виготовила особливі листівки з побажанням швидкого одужання.

Проведення цих концертів, за словами їхнього організатора, Марії Ващенко, допомагає досягти кілька цілей. Одна з них — це служіння, яке, у свою чергу, розвиває милосердя. Служачи в лікарні, ми виконуємо заповідь Ісуса Христа (див. Матвій 25:41-46). Служачи тим, хто в лікарні, ми служимо Йому.

Ще одна мета — виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму. Молодь повинна особисто знати тих, хто боронить країну. Крім того вони бачать, як їхні таланти служать цим людям.

І ще одна ціль, яку ми ставимо перед собою, це навчатися жертвувати. Сестри печуть пиріжки, виготовляють листівки, інші приходять, щоб роздати подарунки, поспілкуватися з військовослужбовцями, підтримати їх добрим словом. Завдяки цьому до підготовки і проведення концерту залучено багато людей.

Президент Київського колу Олег Кравченко, який також був присутній на цьому концерті, сказав: 'Подібні концерти — це чудова нагода любити ближнього конкретними справами. І це позиція не лише члена Церкви, а й свідомого громадянина'.

Концерт пройшов надзвичайно успішно. Воїни дякували артистам і захотіли сфотографуватися з ними. Приємно було почути теплі слова подяки від завідуючої госпітального клубу пані Ольги Добровольської.

Ми сподіваємося, що подібні концерти в госпітальному клубі будуть проводитися регулярно. Вони підбадьорюють і надихають не лише слухачів, але й артистів.