Організація “Товариство молодих жінок” святкує 150-річчя

Трансляція цієї події та її запис будуть доступні англійською та російською мовами за посиланням

Організація “Товариство молодих жінок” Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів святкує цього року 150-річний ювілей. Спершу відома як “Служба молодих панночок при асоціації “Помірності” організація “Товариство молодих жінок” була створена 27 травня 1870 р.

Президент Бонні Х. Кордон, сестра Мішель Крейг і сестра Бекі Крейвен, з генерального президентства Товариства молодих жінок, запрошують молодих жінок по всьому світу приєднатися до них під час заходу “Віч-на-віч”, який відбудеться 15 листопада 2020 року і який буде присвячено 150-річному ювілею.

Молоді жінки по всьому світу з січня того року, коли їм виповнюється 12 років, приєднуються до організації “Товариство молодих жінок” і залишаються у ній, доки їм не виповниться 18 років.

Завдання №1: Мої 150

Для святкування 150 річниці організації перше особливе завдання було представлено у травні під назвою “Мої 150”. Використовуючи хештег #намагаюсябути, молоді жінки розповіли про свої особисті цілі, присвячені святкуванню ювілею. Деякі дівчата встановили особисті цілі, зокрема знайти 150 імен, щоб віднести їх до храму, або прочитати 150 сторінок Писань. Інші дівчата вибрали собі цілі пов’язані зі служінням, наприклад, приготувати 150 смаколиків для друзів і сім’ї або надіслати 150 повідомлень зі словами доброти.

Завдання №2: Мій провідник Товариства молодих жінок

Генеральний президент Товариства молодих жінок, сестра Бонні Х. Кордон, представила друге завдання, присвячене стоп’ятдесятирічному ювілею організації Товариства молодих жінок у цьому році: поділитися впливом, який мали на ваше життя провідники Товариства молодих жінок.

“Ми любимо наших провідників молодих жінок, — сказала сестра Кордон. — Нам би хотілося почути, як вони вплинули на ваше життя, незалежно від того, чи ви є молодою жінкою зараз, чи були нею багато років тому”.

Молодих жінок запросили розповісти про вплив, який мали на їхнє життя провідники молодих жінок, чи ті, які є у них зараз, чи ті, які були у минулому, і розмістити це у соціальних мережах під хештегом #намагаюсябути. Їх також попросили, за можливістю, звернутися до своїх провідників і розповісти, який вплив вони справляють. Це завдання запрошено зробити всіх членів організації “Товариство молодих жінок”, які є членами зараз чи були у минулому.

Кожне завдання має на меті допомогти молодим жінкам не лише святкувати, але й наближатися до Христа. 15 листопада 2020 р. о 16:00 (за гірськім часом США) відбудеться захід “Віч-на-віч”, щоб відсвяткувати сто п’ятдесяту річницю організації. Трансляція цієї події та її запис будуть доступні англійською та російською мовами за посиланням

Завдання 3. 'Віч-на-віч' для Товариства молодих жінок: 'Як ви слухаєте Його?'