Три способи використання картки 'Мій план'

Президентство території закликало членів Церкви вибрати і записати свої цілі

Президентство території закликало членів Церкви вибрати і записати свої цілі

Членам Церкви Східноєвропейської території презентовано план території 'Прийдіть до Христа'. Цей план базується на схожих планах, підготованих у попередні роки. Він простий, і його легко зрозуміти. Презентуючи цей план церковні провідники зазначили, що, слідуючи йому, прихожани Східноєвропейської території — сім’ї, окремі люди та вся Церква — отримають благословення Господа.

Президентство території закликає членів Церкви узгодити свої особисті цілі з планами території. Буде корисно записати особисті зобов’язання на папері.

Через своїх керівників Господь обіцяє, що ми 'прийдемо до Христа, коли станемо Його істинними учнями і допоможемо іншим людям слідувати за Ним'. Основне завдання картки 'Мій план' — підтримати прихожан Церкви в цьому прагненні.


Ми прийдемо до Христа, коли самі станемо Його істинними учнями і допоможемо в цьому іншим людям.

План території 'Прийдіть до Христа'

Презентуючи план території 'Прийдіть до Христа', провідники закликали кожного прихожанина скористатися карткою 'Мій план': 'Обдумуючи свої цілі, виберіть та запишіть на картці конкретні дії. Можна конкретизувати цілі в кожній з ключових сфер або зосередитися лише на одній з них. Важливою є не кількість поставлених цілей, а результат, якого ми досягаємо протягом року'.

Президент Рассел М. Нельсон запевнив, що здійснюючи цей план, члени Церкви Східноєвропейської території отримають благословення Небесного Батька.

Пропонуємо три способи ефективного використання картки 'Мій план':

1. Носіть заповнену картку з собою і часто перечитуйте її.

Три способи використання картки 'Мій план'

2. Сфотографуйте заповнену картку і збережіть фотографію на смартфоні чи планшеті, щоб вона завжди була поруч.

Три способи використання картки 'Мій план'

3. За посиланням, закачайте PDF файл і запишіть у ньому свої цілі. Цей файл можна зберегти на особистому комп’ютері, смартфоні або планшеті.

Три способи використання картки 'Мій план'