“Велика робота”: акцент теми для молоді на 2021 рік 

Впродовж наступного року молоді-святим останніх днів по всьому світу будуть нагадувати про їхню роль у тому, що Президент Рассел М. Нельсон назвав “найвеличнішою роботою” на Землі (див. “Надія Ізраїля”, всесвітній духовний вечір для молоді, 3 червня 2018 року).

У листі від генеральних президентств Товариства молодих жінок і Товариства молодих чоловіків було оголошено про те, що тема для молоді на 2021 рік буде такою: “Отже, не втомлюйтесь у доброчинності, бо ви закладаєте основи великої роботи. І з малого виходить те, що є великим. Ось, Господу потрібні серце і небайдужий розум” (Учення і Завіти 64:33-34; жирний шрифт додано).

Цю тему було вибрано у відповідь на заклик пророка “долучитися до молодіжного батальйону Господа, щоб допомогти збирати Ізраїль” (“Надія Ізраїля”) та відповідно до курсу навчання в семінарії у 2021 році і програми За Мною йдіть.

У листі батьки і провідники молоді заохочуються протягом цього року навчати вдома та в церкві принципів з уривку з Писань, що визначений як тема для молоді. Ця тема може використовуватися як основа для виступів молоді на причасних зборах, а також бути в центрі уваги молодіжних заходів, зокрема у таборах, на молодіжних конференціях і духовних вечорах. На цій темі також будуть зосереджуватися під час конференцій ЗЗМ по всьому світу.

“Велика робота”: акцент теми для молоді на 2021 рік