Ділитися євангелією у важкі часи — старійшина Дітер Ф. Ухтдорф

Як ви ділитеся євангелією під час глобальної пандемії? Старійшина Дітер Ф. Ухтдорф розповідає про креативність, яку виявляють місіонери у ці важкі часи.

Думаю, Господь дав нам урок, щоб навчити у ці важкі часи. Мене захоплює те, як швидко — за кілька днів, кілька тижнів він був засвоєний, і ми тепер маємо успіх. Як місіонери знайшли нові способи використовувати соціальні медіа, технології і зв’язок з членами Церкви так, як ще не було раніше. Є чудові способи зв’язуватися з людьми й ділитися з ними євангелією у приватній атмосфері у них вдома, не приходячи в їхній дім.

Відновлення відбулося 200 років тому, і тепер тут ми пропонуємо те, що є прекрасним, те, що є корисним у ці важкі часи і завжди. Якщо ми, члени Церкви і місіонери, де б ми не були, об’єднаємося, то принесемо великі благословення людям, бо тепер наше завдання якнайкраще постаратися й зробити щось дуже хороше в цій ситуації. Ви бачите те чудове, що розвивається. Місії допомагають одна одній. Вони готують короткі повідомлення для Фейсбука, інших соціальних медіа і діляться, як це краще робити. Тож є креативність. Рух вперед. Знову відчутний, надихаючий, сильніший, оновлений рух уперед. І я лише сподіваюся, що ми передамо цей імпульс, цю енергію в усі території Церкви.