Як ви відгукуєтеся на заклик #СлухайЙого?

У Писаннях є дуже мало священних подій, коли було чутно голос Бога Батька. Тому, коли Він щось говорить, нам дійсно потрібно слухати. Неодноразово Він особисто представляв Свого Улюбленого Сина, Ісуса Христа, і закликав слухати Його.

Чи запитували ви коли-небудь: “Чому?” Чому наш Небесний Батько так наполегливо — і послідовно — благає, щоб ми слухали Його Улюбленого Сина, Ісуса Христа?

Ісус Сам відповів на це запитання. Він сказав: “Я — дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене”.

Наш Батько любить нас і хоче, щоб кожен з нас зробив вибір повернутися у Його святу присутність. Він благає нас слухати голос Ісуса Христа, Якого Батько помазав і призначив бути нашим Посередником, Спасителем і Викупителем.

У цей особливий рік святкування 200-ї річниці Першого видіння я запрошую вас глибоко і часто задумуватися над цим важливим запитанням: Як ви слухаєте Його? Я також запрошую вас дещо зробити, щоб слухати Його краще і частіше. Протягом цього року ми особливим чином будемо зосереджуватися на історичній події, яка відбулася у Священному гаю.

Я закликаю вас виявляти ініціативу і шукати можливостей ділитися своїми почуттями про Господа Ісуса Христа зі своєю сім’єю і друзями, а також запрошувати своїх друзів приєднатися до вас у поклонінні Йому у Великодню неділю.

Зараз, як один з особливих свідків Господа, я благословляю вас у ваших зусиллях стати на Його шлях завітів і не сходити з нього, та намагатися усім серцем, могутністю, розумом і душею слухати Його!