Як я можу почути Його голос?

Як я можу почуту Його голос?

У Писаннях Бог неодноразово запрошував нас почути Свого Сина Ісуса Христа, говорячи: «Слухай Його». Яким чином ми чуємо голос Господа? Як ми чуємо Його краще і частіше? Як звучить Його голос, і чи можемо ми бути впевнені, що насправді чуємо саме Його? Далі наведено чотири способи, які допоможуть виконати настанову Батька #СлухайЙого.

Слухай Його своїм серцем, а не вухами

Слухай Його своїм серцем, а не вухами

Бог, безумовно, може говорити з нами голосом, який ми можемо чути фізично, але Він майже завжди обирає спосіб, коли прості почуття та думки з’являються в нашому серці та розумі. У вас може виникнути почуття сказати щось конкретне тому, хто сумує; у вас може виникнути ідея щодо того, як змінити своє життя; ви можете відчути натхнення звернутися до когось конкретного. Звернути увагу на ці прості думки та почуття — це один із найкращих способів, яким ви можете виконати настанову Батька #СлухайЙого. 

Слухай Його, відключившись та сповільнившись

Слухай Його голос, що лунає з Писань

У сучасному світі кожна наша хвилина наповнена мобільними додатками, розвагами, соціальними медіа, push-сповіщеннями тощо. Все це з легкістю може заглушити важливі духовні повідомлення та почуття, які Бог намагається нам надіслати. Отже, зупиніться. Відкладіть комп’ютер та телефон подалі. Просто подихайте. Знайдіть час подумати. І #CлухайЙого.

Слухай Його голос, що лунає з Писань

Слухай Його, відключившись та сповільнившись

Якщо задуматись, то Писання містять занотований голос Господа. Коли ми занурюємось у священні історії про взаємодію Бога з людством — і принципи, які ці історії ілюструють, — ми краще розуміємо волю Бога щодо нас і напрямок, в якому ми повинні йти день за днем.

Замовити безкоштовний примірник Книги Мормона

Зустрітися з місіонерами

Слухай Його голос у малих та простих проявах

Слухай Його голос у малих та простих проявах

Досвід пророка Іллі у Старому Завіті навчає нас тому, як чути Божий голос:

'А Він відказав: Вийди, і станеш на горі перед Господнім лицем. Аж ось переходитиме Господь, а перед Господнім лицем вітер великий та міцний, що зриває гори та скелі ламає. Та не в вітрі Господь. А по вітрі трус землі, та не в трусі Господь. А по трусі огонь, і не в огні Господь. А по огні тихий лагідний голос'. (1 Царів 19:11,12)

Наша людська природа схильна шукати голос Господа у драматичних подіях та особливих небесних проявах, які б не викликали жодних сумнівів. Звісно, хто б не хотів отримати 'ознаку з небес'? Але в своїй безмежній мудрості Бог закликає нас: 'Вгамуйтесь та знайте, що Бог Я' (Псалми 45:11). У таких простих думках, почуттях, ідеях та враженнях і можна почути ніжний шепіт люблячого Небесного Батька.