Як я виконую заклик #СлухайЙого​: Президент Даллін Х. Оукс

Коли ви отримуєте спонукання, дійте за ним, яким би незвичним воно не здавалося або яким би не готовим ви не почувалися, щоб діяти за ним.

Понад 50 років тому я служив радником у президентстві Чиказького Південного колу.

Я отримав запрошення одного вечора виступити на причасних зборах в одному з наших віддалених підрозділів на заході поблизу міста Аурора, штат Іллінойс. Дорога від мого дому туди забирала близько години.

Коли мене запрошували виступати, то зазвичай я отримував спонукання щодо того, про що слід говорити.

Отримавши запрошення виступати в Аурорі, я не відчув спонукання, про що говорити.

Дорогою туди я розмірковував: “Про що я говоритиму?”

На півдорозі до Аурори я таки відчув спонукання. І я діяв за отриманим спонуканням говорити про те, що я спостерігав у чиказьких кримінальних судах.

Я говорив про молодь, яку судили за крадіжки різної тяжкості, зокрема крадіжки в магазинах. Я говорив про те, наскільки тяжким був цей вид злочину, і як ефективно власники магазинів, за допомогою поліції, ловили таких юних злочинців, та про те, що з ними було, коли їх визнавали винними у таких злочинах.

Після моєї промови до мене підійшла одна мати і зі сльозами на очах подякувала мені за виступ. Вона розповіла, що у неї є молодий син, який займався крадіжками в магазинах.

Ця матір сказала: “Коли я дізналася, що ви виступатимете цього вечора, і коли я почула про вашу професію, то молилася Господу, аби ви сказали те, що допоможе нашому сину. “Так і сталося, — сказала вона. — Він слухав вас так, як ніколи не слухав нас, і я дякую вам за те, що ви чуєте Духа Господа і дієте за Його спонуканнями”.

Коли ви отримуєте спонукання, дійте за ним, яким би незвичним воно не здавалося або яким би не готовим ви не почувалися, щоб діяти за ним. Дійте за ним. На це є причина. Ви можете не знати її, але ви та інші люди отримаєте благословення, якщо дослухаєтеся до Нього.