Як я виконую заклик #СлухайЙого: старійшина Квентін Л. Кук

Часто найвагоміші одкровення, які я отримую, скеровують мене в покликанні допомогти комусь. Святий Дух дійсно готовий благословляти, втішати і приносити мир, а також давати відповіді та розуміння.

Коли я служив єпископом, мені зателефонувала подружня пара. З їхніх голосів можна було зрозуміти невідкладність справи: “Нам терміново потрібно зустрітися з Вами”. Я намагався встигнути на літак до Нью-Йорка, щоб потрапити на ділову зустріч. Я сказав: “Гаразд”. Я став на коліна і помолився, усвідомлюючи, що у мене обмаль часу, і я отримав одкровення від Святого Духа: “Ось, у чому їхня проблема, і ось, що їм треба порадити”. Коли вони прийшли, виявилося, що проблема була саме такою, і вони потребували саме тієї поради. 

Коли ви служите іншим, і коли вам потрібно когось благословити (і це головне, що я хочу до вас донести), саме тоді найчастіше Святий Дух приносить свідчення. Це може стосуватися служіння комусь, чи вашої ролі місіонера або вчителя, чи навчання дітей або молоді, або ще когось. Коли ви розумієте, що потребуєте якогось особливого духовного благословення, ось тоді найчастіше і приходить Святий Дух.

Зі свого досвіду я знаю, що Він дійсно приходить. І я можу чути Його голос так, щоб отримувати необхідне мені скерування.